Miasto

Jedziemy na Globatlicę!

Nasza trójmiejska księgarnia zaprasza na swoje stoisko w Miasteczku Społecznym 22 i 23 lipca od godz. 17.00 na Festiwalu Globaltica w Gdyni!

Letni okres festiwali to idealna okazja do tego, by spakować książki i zabrać je w plener. Tym razem odwiedzimy Miasteczko Społeczne na Festiwalu Globaltica w Gdyni, by wspólnie z uczestnikami i uczestniczkami Festiwalu porozmawiać o publikacjach Wydawnictwa Krytyki Politycznej. Nie zapomnimy o nowościach i bestsellerach, jak również o dawno niewidzianych książkach, które zasługują na swoją drugą młodość.

Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa, jaką sobie ludzkość wymyśliła.

~Wisława Szymborska

Przez oba dni Festiwalu towarzyszyć nam będą członkinie Trójmiejskiej Akcji Kobiecej.

Trójmiejska Akcja Kobieca jest niezależną inicjatywą na rzecz praw kobiet, która powstała w marcu 2009 roku. Celem TAKu jest przeciwdziałanie dyskryminacji kobiet w życiu publicznym i wspieranie zrównoważonego udziału obu płci w każdej sferze życia. Misją Trójmiejskiej Akcji Kobiecej jest budowanie tolerancyjnego społeczeństwa, otwartego na równość i różnorodność.

GLOBALTICA World Cultures Festival jest szczególnym wydarzeniem muzycznym w skali kraju. W tym roku, oprócz muzycznej części, publiczność będzie mogła wziąć udział w szeregu imprez odbywających się w ramach Globaltiki (m.in. projekty wystawiennicze i warsztaty). Wszystkie te wydarzenia zostaną opatrzone w wyjątkową oprawę. Wielowątkowość festiwalu i atmosfera miejsca odróżniają go od wielu letnich imprez plenerowych.

__
Przeczytany do końca tekst jest bezcenny. Ale nie powstaje za darmo. Niezależność Krytyki Politycznej jest możliwa tylko dzięki stałej hojności osób takich jak Ty. Potrzebujemy Twojej energii. Wesprzyj nas teraz.

Zamknij