Podcasty

Podaruj to, co ważne

Wierzymy w to, że książka może być prezentem, za pomocą którego dzielimy się z bliskimi sprawami dla nas istotnymi.

Feminizm, ekologia, nieopowiedziane dotąd historie, sprawiedliwa ekonomia, śmiech, różnorodność, dobre książki… to niektóre z rzeczy, które mają dla nas znaczenie. Chcemy się nimi dzielić. Podawać dalej ważne dla nas idee czy emocje. Zachęcamy do tego w naszej świątecznej kampanii „Podaruj to, co ważne”.

SŁUCHAJ NA SPOTIFY:

SŁUCHAJ NA SOUNDCLOUD:

SŁUCHAJ NA APPLE PODCASTS:

Opowiadamy o ważnych dla nas rzeczach i polecamy książki, które o nich opowiadają. W duchu naszego hasła „Podaruj to, co ważne” zachęcamy, byście puściły/li je w świat, podzielili się nimi i ideami w nich zawartymi z bliskimi (a może i dalekimi?!).

Dziękujemy, że byłyście w tym roku z nami i z niecierpliwością czekamy na możliwość opowiedzenia wam o tym, co planujemy na kolejny rok. Zaufajcie nam – będzie się działo!

Podcast o książkach

Vendula Czabak i Krzysztof Tomasik rozmawiają o książkach Wydawnictwa Krytyki Politycznej.

Polecają nowości, podpowiadają, po co warto sięgnąć, aby wiedzieć więcej, i zdradzają, co szykujemy dla was w najbliższym czasie.

Krytyczne książki to ich pasja i praca, o której mogą mówić godzinami. Na potrzeby podcastu starają się zmieścić w kilku zdaniach. Z naciskiem na „starają się”.

Posłuchaj też innych podcastów Krytyki Politycznej:

__
Przeczytany do końca tekst jest bezcenny. Ale nie powstaje za darmo. Niezależność Krytyki Politycznej jest możliwa tylko dzięki stałej hojności osób takich jak Ty. Potrzebujemy Twojej energii. Wesprzyj nas teraz.

Zamknij