Miasto

Cieszyn, 21 lutego: Otwórz się z O!Świetlicą

"Otwórz się z O!Świetlicą!"- spotkanie organizacyjne dotyczące nowego projektu.Wtorek, 21 lutego godz. 15.00 i 18.00 (w dwóch turach), Świetlica Krytyki Politycznej "Na Granicy".

Świetlica Krytyki Politycznej "Na Granicy" serdeczenie zaprasza wszystkich zainteresowanych współpracą, w ramach nowego projektu finansowanego przez Fundację Orange, na spotkanie organizacyjne, które odbędzie się we wtorek, 21 lutego w dwóch turach (godz. 15.00 i 18.00).   

Zapraszamy w szczególności studentów/studentki pedagogiki oraz Wydziału Artystycznego, a także uczniów szkół ponadgimnazjalnych, którzy chcą sprawdzić się podczas niecodziennej pracy z dziećmi w ramach nowego projektu O!Świetlicy. Do tej pory wspólnie z dziećmi z Cieszyna zorganizowaliśmy Głęboką Fest  -święto ulicy Głębokiej, opracowaliśmy wirtualną mapę Cieszyna  i wydaliśmy książeczkę "Bieda – przewodnik dla dzieci".
Podczas nowego działania będziemy zajmować się tematem współpracy w mieście oraz stworzymy wirtualna grę o komunikacji! 

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY! 

Projekt finansowany ze środków Fundacji Orange.
 

__
Przeczytany do końca tekst jest bezcenny. Ale nie powstaje za darmo. Niezależność Krytyki Politycznej jest możliwa tylko dzięki stałej hojności osób takich jak Ty. Potrzebujemy Twojej energii. Wesprzyj nas teraz.

Zamknij