Felieton

Ujawniamy: niebezpieczny, żydowski bandyta i prowokator w końcu pojmany

stajenka

Gdyby prawicowe, propisowskie media istniały dwa tysiące lat temu w Jerozolimie, prawdopodobnie tak właśnie pisałyby w dniu pojmania tego, którego narodziny będą jutro świętować.

W końcu pojmano Jezusa Ch., niebezpiecznego lewackiego prowokatora, który już od dziecka dokonywał skandalicznych czynów, podburzał obywateli przeciwko władzy oraz zadawał się z prostytutkami. Złoczyńcę udało się zatrzymać w Ogrodzie Oliwnym, gdzie przebywał w obecności podobnych mu bezdomnych włóczęgów, którzy już od lat bumelują razem z nim, twierdząc, że są jego „uczniami”, choć należałoby ich raczej nazwać powsinogami. Choć włóczędzy byli uzbrojeni, bandytę udało się zatrzymać bez większych problemów. Tylko jeden ze stróżów prawa został podstępnie raniony przez Piotr A., ps. „Skała”, ulubionego goryla znanego szydercy i wagabundy.

Kim jest wpływowy prowokator Jezus Ch.? To bezrobotny włóczęgą, który przemierza wsie i miasta, głosząc rozliczne kłamstwa (m.in., że jest królem), urządzając niebezpieczne uliczne performance (rzekome uzdrawianie chorych) oraz obiecując gwiazdki z nieba.

Kim jest wpływowy prowokator Jezus Ch.?

Skandaliczne zachowanie małego Jezuska datuje się już od chwili jego urodzenia. Podobno przyszedł na świat w stajni w obozie dla uchodźców, gdzie szybko zachłysnął się agresywnymi antyrządowymi nastrojami. Prawdopodobnie to koczujący tam migranci z krajów arabskich zaszczepili mu przekonanie, że jest królem i ma jakąś ważną misję do wykonania.

Zgubny wpływ mogła na niego mieć także jego bezrobotna matka, Maria. Nic nie wiadomo, aby ta zawodowa bezrobotna wykonywała jakąkolwiek legalną pracę, więc podejrzewać trzeba, że w najlepszym wypadku utrzymywała się z żebrania. O gorszych możliwościach wolimy nie wspominać z szacunku dla kobiet. Prawdopodobnie to bezrobotna Maria utwierdzała młodego w przekonaniu, że jest kimś wyjątkowym, nowym wcieleniem Boga. To skandaliczne, że w państwie prawa takie antypedagogiczne i bluźniercze zachowania wciąż pozostają bezkarne.

Jeszcze młodym berbeciem będąc, Jezusek wielokrotnie uciekał z domu, nie szanował starszych i nabożnych oraz atakował słowem i czynem praworządnych obywateli tylko dlatego, że uprawiali handel. Znany jest również z fałszowania i wprowadzania do obrotu znacznych ilość żywności nieznanego pochodzenia. Czy trzeba wspominać, że od żywności, wprowadzonej w ten nielegalny sposób do obrotu, nie zapłacił należnych podatków?

Co więcej, według zeznań naocznego świadka Łukasza A., niebezpieczny włóczęga miał podburzać swoich adeptów słowami: „Przyszedłem ogień rzucić na ziemię i jakże pragnę, ażeby już zapłonął. Czy myślicie, że przyszedłem dać ziemi pokój? Nie, powiadam wam, lecz rozłam. Odtąd bowiem pięcioro będzie podzielonych w jednym domu: troje stanie przeciw dwojgu, a dwoje przeciw trojgu; ojciec przeciw synowi, a syn przeciw ojcu; matka przeciw córce, a córka przeciw matce; teściowa przeciw synowej, a synowa przeciw teściowej”. Choć niechęć do teściowych można to zrozumieć, to jednak nie sposób zaakceptować to wzywanie do przemocowej, antyrządowej rewolucji.

Jego prowokacyjne, antypaństwowe filipiki były hojnie wspierane przez opozycję, która zapewniła mu nie tylko wikt i opierunek, ale nawet środki lokomocji w postaci wyjątkowo wydajnego osła.

Gill-Piątek, Sipowicz, Paziński, Szumlewicz: Nasze nie-święta

Jakby tego wszystkiego było mało, Jezus Ch. lekceważył sobie uczucia narodowe i patriotyczne. Według zeznań licznych świadków wielokrotnie mówił: „Nie ma już Żyda ani poganina, nie ma już niewolnika ani człowieka wolnego, nie ma już mężczyzny ani kobiety, wszyscy bowiem jesteście kimś jednym w Chrystusie Jezusie”. Żydów, co prawda, rzeczywiście na szczęście prawie już nie ma, ale pogan jest coraz więcej, więc jasno widzimy, że słowa te są nie tylko bluźniercze, ale po prostu kłamliwe. Trzeba też zauważyć, że w zdaniu tym nie ma nic o Polakach, jakby na świecie byli tylko poganie i Żydzi, a Polacy się nie liczyli. Ten brak szacunku dla naszego kraju zostanie na szczęście rychło ukarany. Spodziewaną karą dla włóczęgi za jego liczne przewiny jest wyrok śmierci przez powieszenie ma krzyżu.

Jakby tego wszystkiego było mało, Jezus Ch. lekceważył sobie uczucia narodowe i patriotyczne.

Trzeba by się też zastanowić, czy słowa „nie ma już mężczyzny ani kobiety” nie są aby promocją homoseksualizmu oraz nie stoją w sprzeczności z konstytucją RP. Przypomnijmy, że „Małżeństwo jako związek kobiety i mężczyzny (…) znajdują się pod ochroną i opieką Rzeczypospolitej Polskiej”. Jeśli tak, może należałoby by wystosować do Cesarstwa Rzymskiego wniosek o ekstradycję bandyty? Z drugiej strony niestety w Polsce odpowiednia kara, czyli kara śmierci, wciąż jest niedostępna, więc pozostaje mieć nadzieję, że sąd rzymski pokaże niebezpiecznemu, żydowskiemu prowokatorowi, co znaczy prawo i sprawiedliwość.

***

Ten artykuł nie powstałby, gdyby nie wsparcie naszych darczyńców. Dołącz do nich i pomóż nam publikować więcej tekstów, które lubisz czytać

Bio

Jaś Kapela

| Pisarz, poeta, felietonista
Pisarz, poeta, felietonista, aktywista. Autor trzech książek z wierszami („Reklama”, „Życie na gorąco”, „Modlitwy dla opornych”), powieści („Stosunek seksualny nie istnieje”, „Janusz Hrystus”, „Dobry troll”) i zbioru felietonów „Jak odebrałem dzieci Terlikowskiemu”. W 2018 roku ukazała się jego najnowsza książka, „Polskie mięso. Jak zostałem weganinem i przestałem się bać”. Należy do zespołu redakcji Wydawnictwa Krytyki Politycznej. Opiekun Serii Literackiej.

Komentarze archiwalne

  1. Jasiu tak czytam te wypociny i się zastanawiam czy przemknęło Ci przez myśl ze twa Matka Teresa się musi niezle za Ciebie wstydzić
    Co myślisz Jasiu?

  2. Wystarczyło tylko raz przeczytać Nowy Testament, aby mieć pojęcie o czym się pisze. Nie tłumaczy tego nawet nabyta niechęć do unikania wszystkiego co katolickie ani brak w swojej bibliotece wyżej wymienionej pozycji.
    Jezus nie urodził się w obozie dla uchodźców. Józef udał się do Betlejem bo musiał zapisać się ze względu na zarządzony spis ludności. Uchodźcami zostali później.

  3. Przeciez nikt juz, a z pewnoscia nie w Polsce, nie pamieta o jakims abstrakcyjnym ‘Jezusie’, katolikow to przerasta. 🙂

    1. Dokąd człowiek nie dojdzie do wiedzy? Że istnieje świat niewidzialny, świat nieśmiertelny, a który posiada nieograniczoną władzę nad tym widzialnym wszechświatem ,to zawsze będzie oskarżał swojego bliźniego i to oskarżenie trwa od bajecznego Ogrodu Eden.I dziw ,że nauka ludzka nie jest zdolna zdjąć tak niewdzięczne jarzmo z człowieka. Jestem jedynym na tym forum, który przebiłem zasłonę tajemniczego świata. Zostałem uświadomiony ,że człowiek nie ponosi odpowiedzialności ,za ten świat ,,Według Kiepskich”. I dokąd człowiek nie zostanie zbudzony z głębokiego snu, w taki sposub? ,,Żeby patrzył i widział ,żeby słuchał i rozumiał”.To żadne ludzkie artykuły go nie przekonają, bo tym światem nie rządzi człowiek. I dlatego świadomie piszę,Że jestem jedynym człowiekiem, któremu ujawniono poprzez testy, kto posiada władzę nad tym wszechświatem. A co się tyczy rodziny Józef Jezus i Maria, na terenie Izrael nie istniała jak również Nazaret. A kto tak potrafił otumanić człowieka ,że dzień 25-XII-święto narodzin Rzymskiego boga Nerona przemianowali na Żyda i zmienili mu Imię i rodzinę z Joszua na Łacińskie imię Jezus, z ojca Judy na Józefa, matkę Miriam na Marie. A w którym dniu to Żydowskie dziecko się urodziło ,żaden historyk do dnia dzisiejszego narodom świata nie ujawnił. I to jest cząstka mojej wiedzy kim był Jezus. Piłat powiesił na palu jako króla Żydowskiego. Pyta się Jezusa. ,,Czy ty jesteś królem Żydowskim ” .Jezus Odpowiedział. ,,Jestem mim”A że jestem wtajemniczony w świat Duchów. Dlatego nie mogę być Ateistą. Stanisław Sochacki.