Miasto

Zabierz matę i przyjdź na jogę!

We wrześniu, w czwartki o godz. 19.30 Małgorzata Jabłońska będzie prowadzić w Świetlicy bezpłatne zajęcia jogi. Weź matę i dołącz do nas!

 Joga,poprawia sprawność ciała i daje spokój umysłu. Czwartowe zajęcia jogi w Świetlicy Krytyki Politycznej w Trójmieście mogą być początkiem nowej drogi życia! Na bezpłatną, 75 minutową praktykę jogi zaprasza Małgorzata Jabłońska, która podkreśla, że :

Praktyka Jogi stała się bardzo ważną częścią mojego życia. To codzienna higiena ciała i umysłu. Chciałabym aby każdy mógł doświadczać płynących z niej pozytywów i czuć się lepiej w swoim ciele. Profity, które otrzymujemy z troski o naszą fizyczność wykraczają poza nią, stajemy się spokojniejsi, bardziej zintegrowani, skuteczniejsi i szczęśliwsi.

Zajęcia przeznaczone są zarówno dla osób początkujących jak i już praktykujących. Wystarczy wziąć swoją matę i wygodny strój. Niestety nie dysponujemy matami do wypożyczenia. Jeśli możesz, to zabierz swój koc oraz pasek.

Wszelkie problemy zdrowotne prosimy zgłaszać przed zajęciami lub napisać e – maila: [email protected]

Małgorzata Jabłońskafizjoterapeutka, instruktorka zajęć dla kobiet w ciąży, instruktorka Jogi.
Od 2008 roku praktykuje jogę. Prowadząc zajęcia łączy klasyczną Hatha Jogę z Vinyasa Krama Jogą. Skupia się zarówno na poprawności wykonywanych asan, uwzględniając problemy zdrowotne czy wady postawy ciała, jak i na uważnej integracji ruchu z oddechem.

Kalendarz kolejnych zajęć odbywających się w czwartki o godz. 19.30: 22 i 29 września 2016

Zajęcia w czwartek, 15 września o godz. 19.30 odbędą się w Świetlicy Krytyki Politycznej w Trójmieście, ul. Nowe Ogrody 35, IIp. Gdańsk. Konieczne zapisy e – maila: [email protected] Wstęp wolny!

__
Dobry, bo przeczytany do końca, tekst jest bezcenny. Ale nie powstaje za darmo. Niezależność Krytyki Politycznej jest możliwa tylko dzięki stałej hojności osób takich jak Ty. Wesprzyj nas.

Zamknij

20kp-logo-white-500px