Miasto

Spotkanie wolontariuszy wspierających Manifę Trójmiejską 2016

W najbliższą środę, 24 lutego o godz. 17.00 odbędzie się spotkanie organizacyjne dla wszystkich osób, które chcą odbyć wolontariat podczas tegorocznej Manify w Gdańsku.

Trójmiejska Akcja Kobieca zaprasza wszystkie zainteresowane pełnoletnie osoby do odbycia wolontariatu podczas tegorocznej Manify Trójmiejskiej.

Manifa 2016, pod hasłem „Solidarność kobiet, ponieważ jest 2016!” odbędzie się 5 marca 2016 o godz. 15:00 na Placu Solidarności w Gdańsku.

Wolontariusze i wolontariuszki, którzy zechcą się zaangażować w działanie, mogą wykorzystać swój twórczy potencjał i zdolności manualne, przygotowując transparenty i inne materiały potrzebne na Manifie. W organizacji wydarzenia przyda się także wsparcie promocyjne – w mediach społecznościowych oraz poprzez dystrybucję przygotowanych materiałów. Wsparcie będzie szczególnie potrzebne podczas przebiegu samej Manify. Więcej informacji o wolontariacie na stronie kiwi.org.pl

Spotkanie organizacyjne dla wolontariuszy odbędzie się w środę, 24 lutego o godz. 17.00 w Świetlicy Krytyki Politycznej w Trójmieście, ul. Nowe Ogrody 35, p. II w Gdańsku.

Organizatorem wydarzenia jest Trójmiejska Akcja Kobieca.

__
Przeczytany do końca tekst jest bezcenny. Ale nie powstaje za darmo. Niezależność Krytyki Politycznej jest możliwa tylko dzięki stałej hojności osób takich jak Ty. Potrzebujemy Twojej energii. Wesprzyj nas teraz.

Zamknij