Miasto

Próba generalna Chóru TAK przed występem

Kolejna próba Chóru TAK w poniedziałek, 16 listopada o godz. 18.00. Przygotowujemy repertuar na nasz najbliższy występ podczas happeningu "Wajdeloty odNOWA".

Podczas poprzedniej próby pracowałyśmy nad naszym sztandarowym repertuarem, w którym mieszczą się: Rewolucja – autorska piosenka inspirowana dawnym hitem Felicita, który wykonywali w latach 80. Al Bano i Romina Power. Drugim przebojem, z którym mierzy się od pewnego czasu Chór TAK, jest utwór Jonasza Kofty Pamiętajcie o ogrodach. Nasze wykonanie jest raczej wariacją na temat wspomnianych piosenek niż ich wiernym odtworzeniem.

W poniedziałek, 16 listopada planujemy dopracować nasz dotychczasowy repertuar pod merytoryczną opieką Anny Ekielskiej-Skóry i przemyśleć oprawę pierwszego publicznego wykonania, które czeka nas już 19 listopada. Do udziału w próbie zachęcamy jednak również osoby, które nie planują na razie występować przed widownią, a jedynie chciałyby pobawić się muzyką i sprawdzić, co nasz chór ma tak naprawdę do zaoferowania.

 

Pomimo pewnego zaawansowania prób można w dalszym ciągu dołączyć do chóru. Zainteresowane osoby prosimy o zapisanie się na liście – do niczego to nie zobowiązuje, jednak z przyczyn praktycznych jest to dla nas bardzo przydatne. Zapisy.

Najbliższa próba Chóru TAK odbędzie się w poniedziałek, 16 listopada o godz. 18.00 w Świetlicy Krytyki Politycznej w Trójmieście, ul. Nowe Ogrody 35, II p., Gdańsk.

 

Organizatorem wydarzenia jest Świetlicy Krytyki Politycznej w Trójmieście we współpracy z Trójmiejską Akcją Kobiecą. Projekt realizowany jest przy wsparciu finansowym European Cultural Foundation.

 

 

__
Przeczytany do końca tekst jest bezcenny. Ale nie powstaje za darmo. Niezależność Krytyki Politycznej jest możliwa tylko dzięki stałej hojności osób takich jak Ty. Potrzebujemy Twojej energii. Wesprzyj nas teraz.

Zamknij