Czytaj dalej, Podcasty

Kto się boi gender?

Książka „Kto się boi gender?” to kolejna pozycja w naszym wydawnictwie, która pokazuje, że feministyczne strategie to nie temat zastępczy, ale narzędzie zmiany, które daje nadzieję na sprawiedliwą, solidarną i lepszą wspólnotę.

SŁUCHAJ PODCASTU:

Wydana w styczniu książka Elżbiety Korolczuk i Agnieszki Graff pokazuje, jak populistyczna prawica razem z ultrakonserwatystami tworzy antygenderową narrację.

Histeria wokół gender doczekała się naukowego opracowania, dzięki któremu śledzimy międzynarodowe powiązania i spisek wymierzony w demokratyczne i liberalne społeczeństwo.

Zapraszamy na premierę książki. W rozmowie prowadzonej przez Agatę Szczęśniak udział wezmą też: Ewa Majewska, Tomasz Markiewka i Stanisław Obirek.

Transmisja na FB KP

Krytyka Polityczna to nie tylko teksty i podcasty. Jako stowarzyszenie działamy na wielu różnych frontach, aby urzeczywistniać marzenia o Polsce otwartej, solidarnej, przyjaznej ludziom oraz innym gatunkom. Jeśli również o takiej Polsce marzysz, prosimy – rozważ przekazanie nam 1% podatku.

__
Przeczytany do końca tekst jest bezcenny. Ale nie powstaje za darmo. Niezależność Krytyki Politycznej jest możliwa tylko dzięki stałej hojności osób takich jak Ty. Potrzebujemy Twojej energii. Wesprzyj nas teraz.

Zamknij