Miasto

Weganizm. To da się zrobić

Rozmowa o weganizmie, prawach zwierząt oraz degustacja wegańskich potraw. Wszystko to w ramach Tygodnia Weganizmu.

Weganizm, choć najczęściej kojarzony z restrykcyjną dietą, jest sposobem na życie praktykowanym przez osoby, którym bliska jest idea szacunku dla życia we wszystkich jego przejawach. Weganizm nie wymaga od praktykujących go ascezy i umartwień, nie zagraża też życiu ani zdrowiu! Dieta roślinna może być niezwykle barwna, bogata w smaki i zapachy, i co ważniejsze zdrowa – pod warunkiem, że jest odpowiednio skomponowana. O tym właśnie chcemy rozmawiać ze wszystkimi zainteresowanymi osobami, chętnie podzielimy się własnym doświadczeniem, życiowym i kulinarnym, wymienimy przepisy, opowiemy o wegańskich blogach.

Chcemy również, by tydzień weganizmu stał się kolejną okazją do przypominania praw zwierząt i podjęcia refleksji na temat ich traktowania.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych na degustację wegańskich potraw i miłą rozmowę przy dobrej kawie, herbacie lub wegańskim koktajlu.

15 kwietnia, poniedziałek, godz. 16.00, kawiarnia Pauza,ul. Kaszubska 5/2, Koszalin

Bilet wstępu: owoc lub warzywo 🙂

Partnerzy wydarzenia: Stowarzyszenie Empatia, kawiarnia Pauza.

__
Przeczytany do końca tekst jest bezcenny. Ale nie powstaje za darmo. Niezależność Krytyki Politycznej jest możliwa tylko dzięki stałej hojności osób takich jak Ty. Potrzebujemy Twojej energii. Wesprzyj nas teraz.

Zamknij