Miasto

Warsztaty śpiewu intuicyjnego

Zajęcia poprowadzi AlinK.Sarit (Alina Konwińska), artystka zajmująca się od lat pieśnią intuicyjną opartą na spontaniczności, emocjach i wyobraźni.

Pieśń intuicyjna, określana także jako „dźwięki swobodne”, niesie ze sobą radość, poczucie wolności, pozwala wyrazić to, co trudne do wyrażenia za pomocą słów i uwolnić ciało od psychicznych blokad. Daje też czystą przyjemność, ponieważ dźwięk bez kontroli umysłu płynie swobodnie jak woda.

Celem warsztatów jest poszukiwanie własnej formy ekspresji głosowej, wyrażenie emocji poprzez śpiew, rozwijanie kreatywności i wyobraźni muzycznej, poznanie nietypowych etnicznych technik wokalnych oraz stworzenie niepowtarzalnego Kręgu Śpiewających. Podczas warsztatów artystka posłuży się śpiewającymi misami oraz gongami, a także kolorowymi wizualizacjami, które pomogą wyrazić dźwiękami emocje.

8 marca, piątek,  godz. 16.00 – 19.00 w Regionalnym Centrum Animacji Kultury przy ul. Sienkiewicza 11.

Wstęp bezpłatny.

Na warsztaty zaprasza Klub Krytyki Politycznej w Zielonej Górze.

__
Przeczytany do końca tekst jest bezcenny. Ale nie powstaje za darmo. Niezależność Krytyki Politycznej jest możliwa tylko dzięki stałej hojności osób takich jak Ty. Potrzebujemy Twojej energii. Wesprzyj nas teraz.

Zamknij