Miasto

Warsztat: Oswajanie transpłciowości

Prowadzenie: Lalka Podobińska, współtwórczyni i prezeska Fundacji Trans-Fuzja. 17 listopada, piątek, godz. 13.00, Świetlica KP w Łodzi, ul. Piotrkowska 101, lewa oficyna.

W ramach jesiennego cyklu Uniwersytetu Queer zapraszamy na warsztaty dotyczące transpłciowości organizowane we współpracy z Fundacją Trans-Fuzja!!

Warsztat podstawowy Oswajanie transpłciowości skierowany jest do osób zainteresowanych życiem i problemami osób transpłciowych, z którymi być może codziennie się spotkamy, choć nie jesteśmy tego świadomi.

Celem warsztatu jest wprowadzenie podstawowych pojęć na temat płci, tożsamości płciowej i transpłciowości oraz przekazanie rzetelnych informacji na temat osób transpłciowych.
W trakcie warsztatu dowiesz się, kim właściwie są osoby transpłciowe, jak to jest, kiedy ktoś bliski okaże się osobą transpłciową, jak zachować się, gdy dziecko wykazuje objawy nieakceptacji płci. Albo co można czuć, gdy przez całe życie od dzieciństwa wszyscy wmawiają Ci, że jesteś przeciwnej płci niż to czujesz.

Prowadzenie:  Lalka Podobińska, współtwórczyni i prezeska Fundacji Trans-Fuzja. Od lat zajmuje się problemami osób transpłciowych, starając się udzielać potrzebującym niezbędnej pomocy i wsparcia. Jest współautorką publikacji na temat zagadnień prawnych i społecznych transpłciowości.

17 listopada, piątek, godz. 13.00, Świetlica Krytyki Politycznej w Łodzi, ul. Piotrkowska 101 (lewa oficyna w bramie, I piętro).

Zainteresowanych prosimy o wysyłanie zgłoszeń do 12 listopada 2012, na adres  [email protected], w temacie prosimy wpisać „Warsztaty”.
Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.
Udział w warsztatach jest bezpłatny.

__
Przeczytany do końca tekst jest bezcenny. Ale nie powstaje za darmo. Niezależność Krytyki Politycznej jest możliwa tylko dzięki stałej hojności osób takich jak Ty. Potrzebujemy Twojej energii. Wesprzyj nas teraz.

Zamknij