Miasto

Spotkanie z autorem „Nauczyciela Sztuki”

Spotkanie z Wojciechem Kłosowskim w Filii nr 5 Biblioteki Elbląskiej.

12 stycznia, poniedziałek, godz. 17.00, Filia nr 5 Biblioteki Elbląskiej, ul. Rodziny Nalazków 20 (budynek Szkoły Podstawowej nr 9 i Gimnazjum nr 1) zaprasza na

Spotkanie z Wojciechem Kłosowskim – autorem przewrotnej powieści z gatunku płaszcza i szpady pt. Nauczyciel Sztuki.

Wstęp wolny.

Nauczyciel Sztuki to krwista i przewrotna powieść płaszcza i szpady, ale także coś więcej. To spotkanie z prawdziwym mistrzem – takim, o jakiego spotkaniu marzymy przez całe życie. To wciągający labirynt przygód i intryg, w których szermuje się nie tylko mieczem, szablą i trucizną, ale także myślą. Zobacz, jak okrutny fanatyzm walczy z mądrością, miłością, tolerancją – i odkryj, co z tym wszystkim wspólnego mają koty.

Wojciech Kłosowski (1959) Nauczycielem Sztuki debiutuje jako powieściopisarz, sprawiając zapewne niespodziankę tym wszystkim, którzy znają go od lat jako eksperta samorządowego – specjalistę od lokalnych strategii, czy jako wykładowcę zarządzania kulturą i problemów rewitalizacji miast. „Pięćdziesiąt trzy lata, to dobry wiek na napisanie powieści – mówi autor. – Jest już o czym pisać i jest jeszcze dla kogo”.

__
Przeczytany do końca tekst jest bezcenny. Ale nie powstaje za darmo. Niezależność Krytyki Politycznej jest możliwa tylko dzięki stałej hojności osób takich jak Ty. Potrzebujemy Twojej energii. Wesprzyj nas teraz.

Zamknij