Miasto

Spotkanie z Agnieszką Wiśniewską w Oleckiej Izbie Historycznej

Rozmowa o działalności "Krytyki Politycznej", o Wydawnictwie, klubach i świetlicach KP.

Agnieszka Wiśniewska pracująca w dziale realizacji projektów i koordynacji Klubów KP opowie o celach i działalności „Krytyki Politycznej”, o Wydawnictwie KP i Stowarzyszeniu im. Stanisława Brzozowskiego.

8 listopada, czwartek, godz. 17.00, Regionalny Ośrodek Kultury w Olecku „Mazury Garbate”, Olecka Izba Historyczna, Plac Wolności 1, Olecko


Agnieszka Wiśniewska
(1982) – koordynuje działania Klubów Krytyki Politycznej i ogólnopolskie projekty społeczne. Absolwentka polonistyki na UKSW, ukończyła studia podyplomowe „Komunikacja społeczna i media” w Instytucie Badań Literackich PAN. Obroniła pracę magisterską w Instytucie Stosowanych Nauk Społecznych UW o polskim filmie dokumentalnym. Autorka biografii Henryki Krzywonos Duża Solidarność, mała solidarność. Redaktorka książek filmowych w Wydawnictwie Krytyki Politycznej. m.in. Kino polskie 1989-2009. Historia krytyczna, Polskie kino dokumentalne 1989-2009. Historia polityczna.

__
Przeczytany do końca tekst jest bezcenny. Ale nie powstaje za darmo. Niezależność Krytyki Politycznej jest możliwa tylko dzięki stałej hojności osób takich jak Ty. Potrzebujemy Twojej energii. Wesprzyj nas teraz.

Zamknij