Miasto

Spotkanie wokół książki “Zaufanie”

Zapraszamy na rozmowę z autorką książki Anną Cieplak. Podczas spotkania będzie można otrzymać bezpłatne egzemplarze książki.

27 maja, środa, godz. 17.30, czytelnia CSW “Znaki Czasu”, na spotkanie z autorką książki Anną Cieplak.

Podczas spotkania będzie można otrzymać bezpłatne egzemplarze książki Zaufanie.

Anna Cieplak absolwentka pedagogiki na Uniwersytecie Śląskim. Głównym obszarem jej zainteresowań są edukacja kulturalna, polityka oświatowa i nowe media. Publikuje artykuły dotyczące edukacji jako procesu wykraczającego poza placówkę szkolno-wychowawczą (m.in Murawa nie wyrośnie sama. Raport o współpracy szkół z NGO, Rewitalizacja jako zmiana połeczna, Inspirator O!Świetlicy). Prowadzi projekty animacyjne i edukacyjne dla dzieci oraz młodzieży w Świetlicy Krytyki Politycznej od 2009.

Wstęp wolny!

O książce:

Ufać komuś to na przykład rozmawiać z kimś szczerze i wierzyć, że ta osoba nie wykorzysta tego przeciwko nam, choćby w internecie. Jak się ufa, świat staje się przyjemniejszy. Czy wiecie, że w sklepach, w których nie ma kamer, bardzo rzadko dochodzi do kradzieży? Albo że dzięki wzajemnemu zaufaniu łatwiej poznaje się nowych przyjaciół? W końcu co to za świat, w którym wszyscy są podejrzliwi? W książeczce o zaufaniu sprawdzamy, czy i dlaczego ludzie sobie ufają oraz jak to wpływa nie tylko na życie naszej bohaterki, Elizy. Bo tam gdzie ludzie sobie ufają, wszystkim żyje się lepiej!

Autorki: Anna Cieplak, Lidia Ostałowska
Projekt graficzny, ilustracje, skład: Anna Pluta

Finansowane ze środków Fundacji Orange.

Komentarze

System komentarzy niedostępny w trybie prywatnym przeglądarki.