Miasto

Spotkanie wokół książki „Zaufanie”

Zapraszamy na rozmowę z autorką książki Anną Cieplak. Podczas spotkania będzie można otrzymać bezpłatne egzemplarze książki.

27 maja, środa, godz. 17.30, czytelnia CSW „Znaki Czasu”, na spotkanie z autorką książki Anną Cieplak.

Podczas spotkania będzie można otrzymać bezpłatne egzemplarze książki Zaufanie.

Anna Cieplak absolwentka pedagogiki na Uniwersytecie Śląskim. Głównym obszarem jej zainteresowań są edukacja kulturalna, polityka oświatowa i nowe media. Publikuje artykuły dotyczące edukacji jako procesu wykraczającego poza placówkę szkolno-wychowawczą (m.in Murawa nie wyrośnie sama. Raport o współpracy szkół z NGO, Rewitalizacja jako zmiana połeczna, Inspirator O!Świetlicy). Prowadzi projekty animacyjne i edukacyjne dla dzieci oraz młodzieży w Świetlicy Krytyki Politycznej od 2009.

Wstęp wolny!

O książce:

Ufać komuś to na przykład rozmawiać z kimś szczerze i wierzyć, że ta osoba nie wykorzysta tego przeciwko nam, choćby w internecie. Jak się ufa, świat staje się przyjemniejszy. Czy wiecie, że w sklepach, w których nie ma kamer, bardzo rzadko dochodzi do kradzieży? Albo że dzięki wzajemnemu zaufaniu łatwiej poznaje się nowych przyjaciół? W końcu co to za świat, w którym wszyscy są podejrzliwi? W książeczce o zaufaniu sprawdzamy, czy i dlaczego ludzie sobie ufają oraz jak to wpływa nie tylko na życie naszej bohaterki, Elizy. Bo tam gdzie ludzie sobie ufają, wszystkim żyje się lepiej!

Autorki: Anna Cieplak, Lidia Ostałowska
Projekt graficzny, ilustracje, skład: Anna Pluta

Finansowane ze środków Fundacji Orange.

__
Przeczytany do końca tekst jest bezcenny. Ale nie powstaje za darmo. Niezależność Krytyki Politycznej jest możliwa tylko dzięki stałej hojności osób takich jak Ty. Potrzebujemy Twojej energii. Wesprzyj nas teraz.

Zamknij