Miasto

Spotkania z Danutą Szaflarską

Od 16 sierpnia Polska Światłoczuła zaprasza na wyjątkową trasę, w której udział weźmie Danuta Szaflarska.

Polska Światłoczuła odwiedzi cztery miejscowości, w których zaprezentuje najnowszy dokument Doroty Kędzierzawskiej Inny świat opowiadający o Danucie Szaflarskiej, a w trzech z nich (Piwniczna, Nowy Sącz, Stary Sącz) zaprosi publiczność do rozmowy z bohaterką. Spotkania odbędą się w rodzinnych stronach aktorki.

Wszystkie spotkania transmitowane będą na żywo na stronie polskaswiatloczula.pl, równocześnie z czatem, przez który będzie można zadawać pytania Danucie Szaflarskiej oraz twórcom Innego świata.

Program:

16 sierpnia, piątek, godz. 18.00, Gidle, Pl. Dominikański 3 (spotkanie z Dorotą Kędzierzawską i Arthurem Reinhartem).

17 sierpnia, sobota, godz. 18.00, Piwniczna Zdrój, Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury, Rynek 11 (spotkanie z Danutą Szaflarską, Dorotą Kędzierzawską i Arthurem Reinhartem).

18 sierpnia, niedziela, godz. 18.00,  Nowy Sącz, Kino Sokół, ul. Długosza 3 (spotkanie z Danutą Szaflarską, Dorotą Kędzierzawską i Arthurem Reinhartem).

19 sierpnia, poniedziałek, godz. 18.00, Stary Sącz, ul. Batorego 23 (spotkanie z Danutą Szaflarską, Dorotą Kędzierzawską i Arthurem Reinhartem).

Krytyka Polityczna jest patronką medialną Polski Światłoczułej.

__
Ten artykuł nie powstałby, gdyby nie wsparcie naszych darczyńców. Dołącz do nich i pomóż nam publikować więcej tekstów, które lubisz czytać

Zamknij