Miasto

Sekret Bernarda MacLavertyego

Sekret relacji kuzyna i jego ciotki jest tematem przewodnim eseju Bernarda MacLavertyego będącego lekturą obowiązkową przed Book Discussion Club, który odbędzie się w czwartek, 10 marca.

Zdystansowanie, chłód, a mimo wszystko bliska relacja. Esej „Secrets” każe czytelnikom zmierzyć się z relacjami zbudowanymi z tymi, którzy odeszli. Spojrzeć na wspomnieniami oczami bohatera i podjąć próbę zrozumienia, jak ciekawość może szybko, a zarazem niespodziewanie zmienić nasze życie. Wycinki wspomnień, sytuacje dawno minione i próba znalezienia wielu odpowiedzi będą tematem przewodnim najbliższego Book Discussion Club. Lekturą obowiązkową jest esej „Secrets” Bernarda MacLavertyego.

Spotkanie Book Discussion Club poświęcone esjejowi „Secrets” Bernarda MacLavertyego, prowadzone przez anglistkę, Aleksandrę Hołubowicz odbędzie się w czwartek 10 marca o godz. 17.00, w Sopotece – Bibliotece Sopockiej, Ul. Tadeusza Kościuszki 14, Sopot. Wstęp wolny.

Esej „Secrets” Bernarda MacLavertyego dostępny jest w Sopotece. Spotkanie prowadzone będzie w języku angielskim.

Book Discussion Club prowadzony jest w Bibliotece Sopockiej od kwietnia 2015 roku. W roku 2015 spotkania Book Discussion Club był częścią projektu Zaczytani na żywo realizowanego dzięki wsparciu Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Naukowego.

Organizatorem wydarzenia jest Świetlica Krytyki Politycznej w Trójmieście w partnerstwie z Biblioteką Sopocką.

__
Przeczytany do końca tekst jest bezcenny. Ale nie powstaje za darmo. Niezależność Krytyki Politycznej jest możliwa tylko dzięki stałej hojności osób takich jak Ty. Potrzebujemy Twojej energii. Wesprzyj nas teraz.

Zamknij