Miasto

Rozmowy o Polsce

Spotkanie z Andrzejem Lederem, autorem książki "Prześniona rewolucja. Ćwiczenia z logiki historycznej".

Centrum Badań Historycznych Polskiej Akademii Nauk w Berlinie i polsko-niemiecka księgarnia buch|bund serdecznie zapraszają na kolejne spotkanie z cyklu Rozmowy o Polsce.

Gościem spotkania bedzie prof. Andrzej Leder, a jego rozmówcami będą prof. Michael G. Müller i prof. Robert Traba. Punkem wyjścia do spotkania będzie książka Andrzeja Ledera Prześniona rewolucja. Ćwiczenie z logiki historycznej.

środa, 24 lutego, godz. 19:00, Centrum Badań Historycznych Polskiej Akademii Nauk w Berlinie Majakowskiring 47, 13156 Berlin

Prowadzenie: Marcin Piekoszewski

Spotkanie będzie tłumaczone symultanicznie na j. niemiecki.

Andrzej Leder filozof kultury. Studiował medycynę i filozofię. Kieruje Zespołem Filozofii Kultury w Instytucie Filozofii i Socjologii PAN.

Michael G. Müllerhistoryk; studiował historię i slawistykę. Jest współzałożycielem Centrum Studiów Polonoznawczych im. Alexandra Brücknera.

__
Przeczytany do końca tekst jest bezcenny. Ale nie powstaje za darmo. Niezależność Krytyki Politycznej jest możliwa tylko dzięki stałej hojności osób takich jak Ty. Potrzebujemy Twojej energii. Wesprzyj nas teraz.

Zamknij