Miasto

Rola polityki społecznej w życiu młodych ludzi

W dyskusji wezmą udział młodzi politycy: Justyna Kozicka (FMS), Wiktor Sadłowski (MS),Grzegorz Sikora (RM), Adam Wedman (Zieloni 2004), Inga Zdzińska (SMD).

O roli, jaką odgrywa w życiu młodych obywateli polityka społeczna, porozmawiamy podczas debaty w trójmiejskiej Świetlicy Krytyki Politycznej.

7 lutego, czwartek, godz. 18.00, ul. Nowe Ogrody 35, II piętro, Gdańsk

Odpowiedzi młodych polityków i polityczek na to, co aktualnie dzieje się w Polsce poszukiwać będzie Beata Maciejewska (Zielony Instytut), prowadząca spotkanie. Pytać będzie o to, co myślą o sejmowym głosowaniu na temat związków partnerskich, czy młodzi popierają odwołanie wicemarszałkini Sejmu Wandy Nowickiej? Jak oceniają smoleński medialny szum i jaką mają receptę na bezrobocie młodych? Jeżeli chcą zmian, to do jakiej polityki dążą?

W dyskusji wezmą udział młodzi politycy:
Justyna Kozicka (Federacja Młodych Socjaldemokratów),
Wiktor Sadłowski (Młodzi Socjaliści Gdańsk),
Grzegorz Sikora (Ruch Młodych),
Adam Wedman (Zieloni 2004),
Inga Zdzińska (Stowarzyszenie Młodzi Demokraci)

W dyskusji będziemy odnosić się do tez zawartych w publikacji Zielony Nowy Ład społeczny wydanej przez Green European Foundation we współpracy z Fundacją im. Heinricha Boella i Zielonym Instytutem.

__
Przeczytany do końca tekst jest bezcenny. Ale nie powstaje za darmo. Niezależność Krytyki Politycznej jest możliwa tylko dzięki stałej hojności osób takich jak Ty. Potrzebujemy Twojej energii. Wesprzyj nas teraz.

Zamknij