Miasto

Raporty z konsultacji w Łodzi i Gdańsku

Od jesieni 2011 do wiosny 2012 Kluby KP prowadziły konsultacje społeczne w Łodzi i Gdańsku. W Łodzi zaprosiliśmy mieszkańców do rozmowy i warsztatów na temat nowego kształtu ul. Tuwima/Struga, w Gdańsku na temat Placu Waryńskiego. Zapraszamy do lektury Raportów z przebiegu obu konsultacji.

W obu miastach odbyły się warsztaty, w których wzięli udział mieszkańcy, działącze społeczni. W konsultacje zaangażowani byli także przedstawiciele władz lokalnych. Postępy prac zespołów z Łodzi i Gdańka były na bieżąco prezentowane na naszej stronie. Podsumowaniem działań są Raporty i publikacja Partycypacja. Przewodnik Krytyki Politycznej.

Raport z konsultacji społecznyh w Łodzi:Open publication
– Free publishingMore komunikacja

Raport z konsultacji społecznych w Gdańsku:


Open publication
– Free publishingMore konsultacje

Publikacje powstały w ramach projektu konsultacji społeczno-ekologicznych realizowanego przez Stowarzyszenie im. St. Brzozowskiego, finansowanego ze środków Fundacji im. Stefana Batorego.

 

__
Przeczytany do końca tekst jest bezcenny. Ale nie powstaje za darmo. Niezależność Krytyki Politycznej jest możliwa tylko dzięki stałej hojności osób takich jak Ty. Potrzebujemy Twojej energii. Wesprzyj nas teraz.

Zamknij