Miasto

Porozmawiajmy o seksie – debata

Podczas najbliższej debaty Klubu KP w Koszalinie dyskutować będziemy o seksualności człowieka i o wychowaniu seksualnym w Polsce.

Czy taka edukacja w aspekcie kulturowym, społecznym istnieje? Czy nasz system oświaty ogranicza się jedynie do płodności człowieka?… Jaka jest wiedza rodziców na temat edukacji seksualnej i jaki jest do niej dostęp.

6 czerwca, czwartek, godz. 18.00, Piwiarnia Warka, ul. Andersa 16A, Koszalin

Wstęp wolny!

Postaramy się wraz z zaproszonymi gośćmi odpowiedzieć na problematyczne pytania, jak np. czy masturbacja młodzieży może być szkodliwa, jak i kiedy rozmawiać z dziećmi o seksie, płciowości, orientacji seksualnej itp.

Udział w dyskusji potwierdzili:

Stanisław Dorosz – lekarz psychiatra – seksuolog, członek zarządu Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego,

Sławomir Jóźwiak, doradca życia rodzinnego, specjalizuje się w psychologii prokreacji, w ujęciu Kościoła Katolickiego,

Aleksandra Lachowicz – pedagożka, edukatorka seksualna z kilkunastoletnim stażem pracy w różnych instytucjach oświatowych i organizacjach pozarządowych, kierowniczka Ośrodka Adopcyjno – Opiekuńczego Towarzystwa Przyjaciół Dzieci w Koszalinie.

__
Przeczytany do końca tekst jest bezcenny. Ale nie powstaje za darmo. Niezależność Krytyki Politycznej jest możliwa tylko dzięki stałej hojności osób takich jak Ty. Potrzebujemy Twojej energii. Wesprzyj nas teraz.

Zamknij