Miasto

Pełnia życia w Koszalinie – debata

Dlaczego mimo organizowania tak wielu wydarzeń kulturalnych, zainteresowanie nimi jest małe? Zapraszamy na rozmowę o życiu kulturalnym w Koszalinie.

Zapraszamy koszalinian na kolejną debatę Klubu Krytyki Politycznej. Tym razem porozmawiamy o tym, czy Koszalin jest rzeczywiście miejscem żywej aktywności kulturalnej.

Dlaczego mimo organizowania wielu różnorodnych wydarzeń kulturalnych, zainteresowanie koszalinian tymi imprezami jest tak małe? Gdzie leży problem? W nieskutecznej, mizernej promocji, kiepskiej ofercie, a może w ogólnym zubożeniu społeczeństwa? Czy ludzie w ogóle chcą płacić za rozrywkę, czy gotowi są kupić bilet na koncert albo film? Czy koszalinian interesują jedynie tłumne i przystępne, darmowe imprezy? Gdzie jest koszalińska młodzież, gdzie koszalińscy studenci? Czy są jakieś recepty na zaktywizowanie mieszkańców? Jak przeciwdziałać tej swoistej apatii i marazmowi?

W debacie udział wezmą:

Paweł Strojek – dyrektor Centrum Kultury 105
Hubert Wysocki – szef klubu Plastelina
Piotr Kuzioła – szef klubu Inferno
Sławomir Mirocha – przewodniczący Parlamentu Studentów Politechniki Koszalińskiej
Joanna Krężelewska – dziennikarka Głosu Koszalińskiego

31 stycznia, czwartek, godz. 18.00, Bałtycka Galeria Sztuki w Centrum Kultury 105, ul. Zwycięstwa 105 w Koszalinie.

__
Przeczytany do końca tekst jest bezcenny. Ale nie powstaje za darmo. Niezależność Krytyki Politycznej jest możliwa tylko dzięki stałej hojności osób takich jak Ty. Potrzebujemy Twojej energii. Wesprzyj nas teraz.

Zamknij