Miasto

Partycypacja społeczna: w poszukiwaniu dobrych praktyk – dyskusja

Udział wezmą m.in. Janusz Byszewski, Tomasz Kitliński, Martyna Dominiak.

Tworzymy forum dyskusji i współpracy pomiędzy przedstawicielami instytucji kulturalnych, naukowych i społecznych w zakresie stworzenia wzorcowego modelu partycypacji społecznej i kulturalnej, a także także wzmocnienie kompetencji kulturowych, społecznych i dydaktycznych osób zaangażowanych w działania z obszaru kultury i edukacji. Zapraszamy na panel dyskusyjny Partycypacja społeczna: w poszukiwaniu dobrych praktyk.

22 października, wtorek, godz. 11.00, Galeria Labirynt, Lublin

Udział wezmą m.in. Janusz Byszewski, Tomasz Kitliński, Martyna Dominiak, Anna Dąbrowska, Piotr Celiński, Waldemar Tatarczuk oraz Michał Karapuda.

Podczas spotkania przedstawione zostaną wyniki badań jakościowych i ilościowych realizowanych na Wydziale Filozofii i Socjologii, dotyczące partycypacji studentów i pracowników w obszarze kultury.

Zapraszamy także do udziału w warsztatach dla studentów dotyczących aktywnego działania w przestrzeni miasta, 23 października, Galeria Labirynt (zapisy na adres e-mail: [email protected])

Program cyklu Student w mieście:

Szczegóły: studentwmiescie.wordpress.com

Organizatorzy: Stowarzyszenie im. Stanisława Brzozowskiego / Klub Krytyki Politycznej w Lublinie, Wydział Filozofii i Socjologii UMCS oraz Galeria Labirynt.

Projekt realizowany przy finansowej pomocy Miasta Lublin.

__
Przeczytany do końca tekst jest bezcenny. Ale nie powstaje za darmo. Niezależność Krytyki Politycznej jest możliwa tylko dzięki stałej hojności osób takich jak Ty. Potrzebujemy Twojej energii. Wesprzyj nas teraz.

Zamknij