Miasto

Media o fenomenie Klubu KP w Koszalinie

Pewny jest fenomen Krytyków lokalnych. Inspirują koszalinian do rozmów, stworzyli nam szansę na publiczną debat. - pisze Ola Sławińska na koszalininfo.pl

Lokalne media podumowują debatę zorganizowaną 31 stycznia przez Klub KP w Koszalinie. Podczas spotkania odbyła się dyskusja na temat aktywności kulturalne w mieście.

Bardzo dużym zainteresowaniem cieszyła się kolejna debata Klubu Krytyki Politycznej. W Bałtyckiej Galerii Sztuki oprócz zaproszonych gości, pojawili się przedstawiciele prawie wszystkich koszalińskich instytucji kulturalnych i klubów. Byli też dziennikarze i mieszkańcy, dla których sprawy kultury są istotne. Zabrakło jedynie całkiem nowych twarzy.

Organizatorzy zaproponowali rozmowę na temat aktywności mieszkańców Koszalina w odniesieniu do wydarzeń kulturalnych. Zadali prowokacyjne pytanie: czy Koszalin to naprawdę pełnia życia?

Kuba Grabski, ekokoszalin.pl

Pewny jest fenomen Krytyków lokalnych. Inspirują koszalinian do rozmów, stworzyli nam szansę na publiczną debatę, promują wolność słowa. Są oni zdecydowanie różą w koszalińskim ogrodzie.

Ola Sławińska, koszalininfo.pl

__
Przeczytany do końca tekst jest bezcenny. Ale nie powstaje za darmo. Niezależność Krytyki Politycznej jest możliwa tylko dzięki stałej hojności osób takich jak Ty. Potrzebujemy Twojej energii. Wesprzyj nas teraz.

Zamknij