Miasto

Łódź, 28 lutego: Sierakowski i Kurkiewicz: Bądź realistą – żądaj niemożliwego!

badz-realistaJak działać na rzecz zmiany społecznej? Roman Kurkiewicz porozmawia ze Sławomirem Sierakowskim o polityce, demokracji, metodach działania społecznego, a także o planach "Krytyki Politycznej".

28 lutego, wtorek, g. 18.00, Świetlica Krytyki Politycznej w Łodzi, ul. Piotrkowska 101 (lewa oficyna, I piętro). Wstęp wolny.

badz-realista

Gdzie i jak dziś toczy się życie polityczne? W sejmie, na kongresach, w organizacjach pozarządowych, na ulicach? Jak działać na rzecz zmiany społecznej – budując środowisko, zakładając partię, zbierając podpisy pod obywatelskimi projektami ustaw? A może upieranie się przy zmienianiu czegokolwiek wokół jest dziecinną naiwnością? Roman Kurkiewicz, redaktor naczelny tygodnika "Przekrój", po rozmawia ze Sławomirem Sierakowskim o polityce, demokracji, metodach działania społecznego, a także o planach "Krytyki Politycznej".

 

28 lutego, wtorek, g. 18.00, Świetlica Krytyki Politycznej w Łodzi, ul. Piotrkowska 101 (lewa oficyna, I piętro). Wstęp wolny. 

__
Przeczytany do końca tekst jest bezcenny. Ale nie powstaje za darmo. Niezależność Krytyki Politycznej jest możliwa tylko dzięki stałej hojności osób takich jak Ty. Potrzebujemy Twojej energii. Wesprzyj nas teraz.

Zamknij