Miasto

Krytyczny Przegląd Prasy

O aktualnościach w mediach, czyli Krytyczny Przegląd Prasy z Adamem Ostolskim, we wtorek, 13 grudnia, o godz. 17.00 w Bibliotece Sopockiej.

Jeśli nie w mediach, to na ulicach na pewno widać odwagę i zaangażowanie społeczeństwa próbującego wpłynąć na zmianę otoczenia. O doniesieniach medialnych, które zmuszają nas, aby widzieć rzeczywistość w raz opisany sposób. Jak uwolnić się z bańki informacji pokazującej tylko jedną stronę? Skąd czerpać informacje i czy warto czerpać wiedzę ze wszystkich mediów? Przygotowania Krytycznego Przeglądu Prasy podjął się Adam Ostolski, socjolog oraz pisarz. Zapraszamy do włączenia się w rozmowę we wtorek, 13 grudnia o godz. 17.00 w Sopocie.

Krytyczny Przegląd Prasy z udziałem Barbary Nowackiej odbędzie się we wtorek 13 grudnia, o godz. 17.00, w Bibliotece Sopockiej, Ul. 23 Marca 77C, Sopot. Wstęp wolny.

Adam Ostolski – doktor socjologii, adiunkt na Uniwersytecie Warszawskim, członek zespołu „Krytyki Politycznej”, w latach 2013-2016 był przewodniczącym Partii Zieloni, współautor książki „Wodiczko. Socjoestetyka” (Wydawnictwo Krytyki Politycznej, 2016).

Krytyczny Przegląd Prasy, czyli omówienie doniesień medialnych to dyskusja o aktualnościach, ale również okazja do poznania szerszej perspektywy podejmowanych tematów. Zależy nam, aby czytać i rozmawiać o interesujących nas zagadnieniach z zaproszonymi gośćmi. Krytyczny Przegląd Prasy jest częścią projektu Zaczytani na żywo realizowanego w Miejskiej Biblioteki Publicznej w Sopocie.

Organizatorem wydarzenia jest Świetlica Krytyki Politycznej w Trójmieście w partnerstwie z Biblioteką Sopocką. Spotkanie jest częścią projektu „Zaczytani na żywo” wspieranego przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

                                        

 

__
Przeczytany do końca tekst jest bezcenny. Ale nie powstaje za darmo. Niezależność Krytyki Politycznej jest możliwa tylko dzięki stałej hojności osób takich jak Ty. Potrzebujemy Twojej energii. Wesprzyj nas teraz.

Zamknij