Miasto

Konkurs „Mniejszości etniczne w Łodzi”

Zapraszamy uczniów i uczennice łódzkich szkół średnich i gimnazjów do wzięcia udziału w konkursie dziennikarsko-literackim "Życie mniejszości etnicznych w Łodzi"

Zapraszamy uczniów i uczennice łódzkich szkół średnich i ostatnich klas gimnazjów do wzięcia udziału w konkursie dziennikarsko-literackim „Życie mniejszości etnicznych w Łodzi” w ramach projektu Pracownia Tolerancji.

Prace powinny być związane z tematyką konkursu, mogą być nadsyłane w dowolnej formie publicystyki (artykuł, wywiad, reportaż, felieton itp.) o długości 4-6 tys. znaków (2-3 strony).

Dwa zwycięzkie teksty zostaną opublikowane na stronie Dziennika Opinii.

Dzięsięć najlepszych prac zostanie wyróżnionych, a ich autorzy otrzymają:
nagroda główna dla zwycięzcy bądź zwyciężczyni konkursu to nowoczesne słuchawki audio, pozostałym laureatom rozdamy książki Jesteś Bogiem. Historia Paktofoniki oraz Paktofonika Przewodnik KP.


Prace konkursowe (w dowolnym formacie tekstowym) prosimy przesyłać na adres:
[email protected], w temacie wpisując „Tolerancja – konkurs”.

Prosimy pamiętać o podpisaniu pracy swoim imieniem, nazwiskiem nazwą szkoły do której uczęszcza osoba biorąca udział w konkursie, dopisaniu na końcu tekstu formuły: „Wyrażam zgodę na redakcję i publikację mojego tekstu podpisanego imieniem, nazwiskiem, oraz numerem i nazwą szkoły do której uczęszczam, w Dzienniku Opinii www.dziennikopinii.pl”

Termin nadsyłania prac to 19 grudnia 2012r. Zwycięzcy otrzymają od nas wiadomość o rozstrzygnięciu konkursu do 25 grudnia br. za pośrednictwem poczty elektronicznej.

Zachęcamy do udziału w konkursie i życzymy lekkiego pióra!

Projekt realizowany w ramach zamówienia publicznego dofinansowanego przez Wydział Edukacji Urzędu Miasta Łódź

__
Przeczytany do końca tekst jest bezcenny. Ale nie powstaje za darmo. Niezależność Krytyki Politycznej jest możliwa tylko dzięki stałej hojności osób takich jak Ty. Potrzebujemy Twojej energii. Wesprzyj nas teraz.

Zamknij