Miasto

Kaczanowski, Topless na Towarach

Wydawnictwo Krytyki Politycznej wystawia się na targach kreatywnych #Towary. Gościem specjalnym - Adam Kaczanowski, promujący powieść "Topless".

W sobotę, 29 listopada, zapraszamy wszystkich do Art_Inkubatora na targi kreatywne #Towary, gdzie od godziny 12.00 wśród wystawców, będziecie mogli znaleźć stoisko Wydawnictwa Krytyki Politycznej.

Gościem specjalnym na Towarach będzie Adam Kaczanowski, autor powieści „Topless”.

 

O godzinie 15.00 zapraszamy na zabawę Topless! (strefa #towaryApetyczne)

Akcja wokół powieści Topless z zabawami i nagrodami pocieszenia. Na zakończenie autor odczyta poemat Kto zaspokoi nasz głód?

Trailer książki: http://youtu.be/BsHOhiMlQHI

Czego można spodziewać się po autorze: http://vimeo.com/14596230

O autorze na culture.pl: http://culture.pl/pl/tworca/adam-kaczanowski

Adam Kaczanowski (1976), raczej pisarz, trochę performer. Autor powieści: Bez końca, Awersja oraz Topless, wydanej w 2014 przez Krytykę Polityczną. Opublikował także kilka książek poetyckich, ostatnio zbiór Happy end (2014). Jego utwory drukowano w czasopismach: brulion, ha!art, Czas Kultury, Twórczość, Rita Baum, Cegła, FA-Art oraz na stronach: fundacja-karpowicz.org i cycgada.art.pl. Występował jako Człowiek-Małpa. Swoje akcje przeprowadzał m.in. w galerii Goldex Poldex w Krakowie, w galerii Siłownia oraz BWA Arsenał w Poznaniu. Prowadzi bloga mojezyciejestprawdziwe.tumblr.com

__
Przeczytany do końca tekst jest bezcenny. Ale nie powstaje za darmo. Niezależność Krytyki Politycznej jest możliwa tylko dzięki stałej hojności osób takich jak Ty. Potrzebujemy Twojej energii. Wesprzyj nas teraz.

Zamknij