Miasto

Gorzkie żniwo? Wpływ TTIP i CETA na system żywnościowy

Zapraszamy na dyskusję pod tytułem "Gorzkie żniwo TTIP? Wpływ umów o wolnym handlu na zrównoważony system żywnościowy - globalnie i w Polsce".

IGO zaprasza 22 stycznia (piątek) na debatę pt. Gorzkie żniwo TTIP? O wpływie umów o wolnym handlu TTIP i CETA na zrównoważony system żywnościowy – globalnie i w Polsce – porozmawiają Lucile Falgueyrac (Seattle to Brussels Network, FR), Ewa Sufin-Jacquemart (Partia Zieloni), Maria Świetlik (Instytut Globalnej Odpowiedzialności).

Moderacja: Agnieszka Lichnerowicz (Tok FM)

Tłumaczenie konsekutywne: Magda Macińska

Debata rozpocznie się o 17:30, przed nią o godz. 17:00 zapraszamy na mały „sprawiedliwy” poczęstunek.

Spotkanie jest częścią międzynarodowego seminarium Global Investment Impacts 2016 – dwustronne umowy inwestycyjne, unijne polityki handlowe oraz inwestycyjne i Globalne Południe.

Patronem medialnym wydarzenia jest portal gazetaprawna.pl

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej. Za treści wyrażone w tym materiale odpowiada wyłącznie Instytut Globalnej Odpowiedzialności. Opinie te w żadnym wypadku nie wyrażają oficjalnego stanowiska Unii Europejskiej.

__
Przeczytany do końca tekst jest bezcenny. Ale nie powstaje za darmo. Niezależność Krytyki Politycznej jest możliwa tylko dzięki stałej hojności osób takich jak Ty. Potrzebujemy Twojej energii. Wesprzyj nas teraz.

Zamknij