Miasto

Dołączajcie! – w marcu święto kobiet

Osoby chcące współorganizować Kongresu Kobiet Pomorza 2016 zapraszamy w poniedziałek, 23 listopada.

Najbliższy przygotowywany przez Trójmiejską Akcję Kobiecą Kongres Kobiet Pomorza ma być w zamyśle prawdziwym świętem kobiet, stąd pomysł zorganizowania go 5 marca przyszłego roku. Święto kobiet rozumiemy jako celebrację tematów istotnych w budowaniu społeczeństwa, gdzie prawa obu płci są tak samo chronione. Dlatego zamierzamy rozmawiać m.in. o prawie alimentacyjnym, przemocy wobec kobiet oraz wielu innych tematach. Choć do wydarzenia pozostało jeszcze kilka miesięcy, to koncepcja programowa zostanie zamknięta w najbliższym czasie.

 

Intencją spotkania Trójmiejskiej Akcji Kobiecej jest dopuszczenie do głosu wszystkich osób, które choć do tej pory nie angażowały się w przygotowania do Kongresu Kobiet Pomorza, to jednak chciałyby wpłynąć na charakter i program przyszłorocznej edycji. W każdym momencie warto włączyć się w przygotowania!

 

Spotkanie organizacyjne Trójmiejskiej Akcji Kobiecej poświęcone Kongresowi Kobiet Pomorza odbędzie się w poniedziałek, 23 listopada o godzinie 16.30 w Świetlicy Krytyki Politycznej w Trójmieście, ul. Nowe Ogrody 35, II p., Gdańsk.

 

Organizatorem wydarzenia jest Trójmiejska Akcja Kobieca w partnerstwie ze Świetlicą Krytyki Politycznej w Trójmieście.

Trójmiejska Akcja Kobieca jest niezależną inicjatywą na rzecz praw kobiet, której celem jest przeciwdziałanie dyskryminacji kobiet oraz wspieranie zrównoważonego udziału obu płci w każdej sferze życia.

__
Przeczytany do końca tekst jest bezcenny. Ale nie powstaje za darmo. Niezależność Krytyki Politycznej jest możliwa tylko dzięki stałej hojności osób takich jak Ty. Potrzebujemy Twojej energii. Wesprzyj nas teraz.

Zamknij