Miasto

Crowdfunding. Finansowanie dla 99%

Spotkanie z organizacją "We the Crowd" dotyczące crowdfundingu - finansowania partycypacyjnego.

Jak robić promocję, kiedy nie ma się odpowiednich nakładów finansowych? Jak pozyskać współpracowników, z którymi można przeprowadzić kampanię? Jak dotrzeć ze swoim przekazem do mediów głównego nurtu? Odpowiedzi na wszystkie te pytania zobrazowane zostaną na przykładzie najciekawszych kampanii polskich i zagranicznych.

15 grudnia, poniedziałek, godz. 18.00, Świetlica Krytyki Politycznej w Łodzi, Piotrkowska 101 (lewa oficyna, I piętro)

Marcin Giełzak i Bartosz Filip Malinowski to założyciele WE the CROWD, autorzy pierwszego praktycznego podręcznika crowdfundingu, który będzie wydany właśnie drogą finansowania partycypacyjnego. Przybliżą oni istotę i zastosowania crowdfundingu oraz pokażą, co ma on do zaoferowania artystom, niezależnym mediom i trzeciemu sektorowi.

WE the CROWD to think tank, startup i społeczność pracująca na rzecz rozwiązań opartych na zaangażowaniu cyfrowych społeczności, wspólnie tworzących CROWD (Tłum 2.0). W centrum ich zainteresowań znajdują się zjawiska crowdfundingu, crowdsourcingu, ekonomii współdzielonej i wszystko to, co pomaga budować gospodarkę dla 99%.

__
Przeczytany do końca tekst jest bezcenny. Ale nie powstaje za darmo. Niezależność Krytyki Politycznej jest możliwa tylko dzięki stałej hojności osób takich jak Ty. Potrzebujemy Twojej energii. Wesprzyj nas teraz.

Zamknij