Miasto

Chór TAK – próba

Najbliższa próba Chóru TAK odbędzie się w poniedziałek, 9 listopada o godz. 18.00. Trwają przygotowania do publicznego występu.

Próby Chóru TAK stwarzają okazję do wspólnego śpiewania, niezależnie od poziomu umiejętności wokalnych. Od września trwają przygotowania do pierwszego otwartego występu chóru w przestrzeni miejskiej. Happening zaplanowany jest na 19 listopada o godz. 17.00 i odbędzie się w sercu Dolnego Wrzeszcza.

Udział w próbach nie obliguje do publicznego występu, może być jedynie szansą na przełamanie oporu u osób, które lubią, choć nie do końca może potrafią śpiewać. Próby prowadzi Anna Ekielska-Skóra, przygotowując członkinie i członków chóru do wykonania kilku wybranych piosenek z elementami melorecytacji. W ramach zajęć uczestnicy poznają także różnorodne ćwiczenia pozwalające doskonalić dykcję, pracę z przeponą czy umiejętności wokalne.

 

Pomimo pewnego zaawansowania prób można w dalszym ciągu dołączyć do chóru. Zainteresowane osoby prosimy o zapisanie się na zajęcia.

 

Najbliższa próba Chóru TAK odbędzie się w poniedziałek, 9 listopada o godz. 18.00 w Świetlicy Krytyki Politycznej w Trójmieście, ul. Nowe Ogrody 35, II p., Gdańsk.

 

Organizatorem wydarzenia jest Świetlicy Krytyki Politycznej w Trójmieście we współpracy z Trójmiejską Akcją Kobiecą. Projekt realizowany jest przy wsparciu finansowym European Cultural Foundation.

 


__
Przeczytany do końca tekst jest bezcenny. Ale nie powstaje za darmo. Niezależność Krytyki Politycznej jest możliwa tylko dzięki stałej hojności osób takich jak Ty. Potrzebujemy Twojej energii. Wesprzyj nas teraz.

Zamknij