Jaś Kapela

Trzecia Rzesza się broni

Żydowscy imigranci ekonomiczni niszczą europejską, chrześcijańską tożsamość – donoszą „Wiadomości”.

Trzecia Rzesza, Monachium. Środkiem dzielnicy zamieszkiwanej głównie przez Żydów przeszli członkowie organizacji, która otwarcie sprzeciwia się wpuszczaniu tu imigrantów oraz judeizacji Niemiec.

Musimy pokazać tym ludziom, że to są nadal Niemcy, że to jest nadal Rzesza, że to jest nadal nasz kraj! – mówił jeden z organizatorów. Akcja wywołała wielką uliczną awanturę. To jest chrześcijański kraj! – To nie jest chrześcijański kraj! Jesteś zazdrosna, że go przejmujemy? – wykrzykiwał do białej kobiety mężczyzna o semickiej urodzie. – Nie na długo. Widzisz ten krzyż? Tego nie pokonacie – odpowiedziała mu dzielna aryjka.

Widać wyraźnie, że napływ Żydów z Rosji i Bliskiego Wschodu, którzy dotarli i osiedlili się na terenie Trzeciej Rzeszy spowdował społeczny kryzys, którego skala przerasta europejskich polityków.

– Europa nie była przygotowana na taki napływ ludzi nie tylko obcych kulturowo, ale także napływ osób, które są roszczeniowe i czują się, jakby były u siebie – mówi rektor Uniwersytetu we Fryburgu, profesor Martin Heidegger.

Nie chodzi tylko o oczekiwania socjalne przybyłych.

Prasa europejska otwarcie przyznaje, że połowa z tych, którzy przybyli w ostatnich latach, to imigranci ekonomiczni. Problem w tym, że część Żydów chce przebudować Europę na swoją modłę, chcą zaprowadzić komunizm i zbeszcześcić nasze kobiety, o czym możemy zresztą przeczytać w Protokołach Mędrców Syjonu.

– Nie chcą się integrować, nie chcą się dostosować, uważają, że społeczeństwa powinny się do nich dostosować. Żądają prawa do wolnych sobót i opieki zdrowotnej, tworzą komunistyczne bojówki dążące do obalenia władzy. To rodzi konflikty – dodaje profesor.

Echa tych konfliktów dotarły także do Polski. W Podkowie Leśnej manifestował pruszkowski oddział ONRu oraz bojówka Młodzieży Wszechpolskiej z Piastowa. – Chcemy Polaków a nie Cudaków! Chcemy Słowian, a nie Pogan! Wolimy faszystów od komunistów! – wykrzykiwano.

– Do burmistrza miasta przyszedł list, że wszyscy będziemy wisieć – mówił Stefan Starzyński, który jest burmistrzem Podkowy Leśnej, koło Warszawy, gdzie zamieszkuje znaczna mniejszość żydowska. W Podkowie manifestowali przeciwnicy dominacji żydowskiego kapitału oraz judeizacji Europy. – Nie zgodzimy się na to, żeby Żydzią rządzili naszym krajem – tłumaczył jeden z liderów przewodzących manifestacji.

– Podkowa Leśna nie wydała na tę manifestację zgody, Podkowa jest kompletnie odmienna światopoglądowo – oponował burmistrz miasta. Jednak jego decyzję uchylił sąd. Po proteście burmistrz stał się przedmiotem ataków słownych oraz pogróżek. Grożono pobiciem mu dzieci, organizacją następnej manifestacji pod domem burmistrza oraz innymi aktami agresji.

Postawy radykalizują się na terenie całej Europy. Rządy nie radzą sobie z problemem, więc ludzie biorą sprawy w swoje ręcę.

Finowie tworzą tak zwane Patrole Odyna, które mają chronić obywatelki przed czynnikami odmiennymi rasowo. Z kolej austriacki parlament przyjął dziś kontrowersyjne postanowienie o przepadku wszelkiego majątku należącego do Żydów, powyżej kwoty trzech tysięcy marek, co niepokoi Światowy Kongres Żydów. Generał Franco stawia sprawę jasno. – Nie łudźmy się. Ducha żydowskiego, który stał za sojuszem wielkiego kapitału z marksizmem, nie da się wyplenić w jednej chwili. Ale jest to konieczne, jeśli Europa ma ocaleć.

Według niektórych informacji przywódcy Trzeciej Rzeszy przewidują czasowe pozbawienie Żydów praw obywatelskich.

Roman Dmowski, Wiadomości

*Wszelkie podobieństwa do programu z głównego wydania „Wiadomości” TVP z dnia 26 stycznia są przypadkowe.

 

**Dziennik Opinii nr 29/2016 (1179).

__
Przeczytany do końca tekst jest bezcenny. Ale nie powstaje za darmo. Niezależność Krytyki Politycznej jest możliwa tylko dzięki stałej hojności osób takich jak Ty. Potrzebujemy Twojej energii. Wesprzyj nas teraz.

Jaś Kapela
Jaś Kapela
Pisarz, poeta, felietonista
Pisarz, poeta, felietonista, aktywista. Autor tomików z wierszami („Reklama”, „Życie na gorąco”, „Modlitwy dla opornych”), powieści („Stosunek seksualny nie istnieje”, „Janusz Hrystus”, „Dobry troll”) i książek non-fiction („Jak odebrałem dzieci Terlikowskiemu”, „Polskie mięso”, „Warszawa wciąga”) oraz współautor, razem z Hanną Marią Zagulską, książki dla młodzieży „Odwaga”. Należy do zespołu redakcji Wydawnictwa Krytyki Politycznej. Opiekun serii z morświnem. Zwyciężył pierwszą polską edycję slamu i kilka kolejnych. W 2015 brał udział w międzynarodowym projekcie Weather Stations, który stawiał literaturę i narrację w centrum dyskusji o zmianach klimatycznych. W 2020 roku w trakcie Obozu dla klimatu uczestniczył w zatrzymaniu działania kopalni odkrywkowej węgla brunatnego Drzewce.
Zamknij