Fotorelacje

Młodzi protestują [fotorelacja]

W czwartkowy wieczór 20 lipca pod sejmem odbyła się kolejna demonstracja. Protesty trwały do późnych godzin nocnych.

„Protesty przeciwko nowelizacji ustaw o sądownictwie trwają od kilku dni. Trzeba naprawdę talentu, żeby wyprowadzić na ulicę ludzi w obronie sądów. Nie oszukujmy się – sądy najlepszego PR-u nie mają. A jednak PiS-owi się udało. I udało się wkurzyć kolejną grupę społeczną – na protestach jest coraz więcej młodzieży.” pisze Agnieszka Wiśniewska.

Młodzi na ulicy, czyli PiS wkurzył już prawie wszystkich

FOTORELACJA: MŁODZI POD SEJMEM

 

Leder o protestach: wiadomość zła, dobra i lepsza

 

***

Ten artykuł nie powstałby, gdyby nie wsparcie naszych darczyńców. Dołącz do nich i pomóż nam publikować więcej tekstów, które lubisz czytać

Bio

Jakub Szafrański

| Fotograf i publicysta Krytyki Politycznej
Pochodzi z Lublina, gdzie tworzył Klub Krytyki Politycznej. Publicysta i fotograf. W 2010-2012 pracował w dziale dystrybucji Wydawnictwa KP. Współtworzył stronę internetową. Akademicki mistrz polski w kick-boxingu 2009, a także instruktor samoobrony. Pracował we Włoszech, Holandii i Anglii. Laureat Stypendium pamięci Konrada Pustoły.

Komentarze archiwalne

 1. Warszawska hipsterka, antifa i lokalne feministki walczace postanowily przeniesc sie z modnych stolecznych lokali poprotestowac przed sejmem. Fotorelacja pewnie doprowadzi do zmiany kilku profilowek na fb. niektorzy bowiem, calkiem niezle wygladaja.
  PS: Nie mieszkam w Polsce. Mieszkam w kraju gdzie sedziow SN wybiera prezydent, a kandydatow przedstawia mu Minister spraw wewnetrznych. Nie jest to Bialorus ani Rosja, nie jest to tez Somalia , ani SIerra Leone. Nie widze tu ludzi na ulicach protestujacych z tego powodu – widze uprzejmosc , nikt nie szczeka na siebie z powodu popierania takiej czy innej opcji politycznej. Chory kraj, chorzy ludzie – lykacie wszystko co podaja Wam media bezkrytycznie, dajecie sie dzielic i to wlasnie dlatego w Polsce jest jak jest. Nie przez PIS ani przez PO czy SLD. Przez Was.

  1. W jakim konkretnie kraju mieszkasz?
   PS. Twoje wyższościowe, besserwisserskie ocenianie też jest formą szczekania na siebie nawzajem – ale who cares.

   1. Co sie Michaś ciskasz jak ludowy komisarz? Prawde napisał… . Razemici też zdomolowali by Państwo w imię mitycznej sprawiedliwości. I wtedy pisy by zalegały na ulicach i darły parcha.

 2. Na tych fotkach to faktycznie: cykliści, komuniści, UB-owcy, Sbecy, oraz wdowy po nich. Jakieś takie zdradzieckie mordy no i turyści i spacerowicze. Panie Prezesie jak żyć?!