Miasto

Współpracujmy!

Zespół O!Świetlicy Krytyki Politycznej w Cieszynie poszukuje osób z terenu Śląska Cieszyńskiego, które wsparłyby go w całorocznej pracy z dziećmi i młodzieżą gimnazjalną.

Zespół O!Świetlicy Krytyki Politycznej w Cieszynie poszukuje osób z terenu Śląska Cieszyńskiego, które wsparłyby go w całorocznej pracy z dziećmi i młodzieżą gimnazjalną, opierającej się na dwóch założeniach.

Z jednej strony potrzebujemy pomocy w prowadzeniu indywidualnych korepetycji z wybranych przez dziecko i współpracownika przedmiotów. Z drugiej zaś szukamy osób, które zechciałyby się zaangażować w indywidualną pracę warsztatową z dzieckiem opartą na autorskim programie, który zostałby opracowany i ustalony razem z zespołem Świetlicy.

Zajęcie to dedykowane jest uczniom szkół ponadgimnazjalnych oraz studentom.

Od 2009 roku czyli założenia Świetlicy w Cieszynie pomogło nam już ponad 60-ciu współpracowników z cieszyńskich szkół i Uniwersytetu Śląskiego. Udało nam się podczas zajęć indywidualnych prowadzonych przez uczniów liceów, gimnazjów i studentów zrobić wiele ważnych rzeczy. Nie tylko nadrabiamy zaległości szkolne, ale tworzymy zgrany zespół!

Dołącz do nas – zadzwoń lub napisz!

Dopasujemy Twój plan lekcji i ulubione przedmioty szkolne do potrzeb dzieciaków! 

To kilka z naszych zrealizowanych wspólnie działań:
słuchowisko o ulicy Głębokiej
Święto ulicy
Interfejs do nowego świata

__
Ten artykuł nie powstałby, gdyby nie wsparcie naszych darczyńców. Dołącz do nich i pomóż nam publikować więcej tekstów, które lubisz czytać

Zamknij