Miasto

Wowrzeczka na medal

Joanna Wowrzeczka ze Świetlicy KP w Cieszynie nominowana jest do tytułu "Kobieta na medal Śląska Cieszyńskiego". Plebiscyt trwa!

Konkurs ogłoszono na łamach portalu cieszyn.na-szemiasto.pl. Redakcja nominowała 10 kandydatek, które jej zdaniem przyczyniają się do szybkiego rozwoju regionu. Zwyciężczynię wybiorą czytelnicy, którzy biora udział w głosowaniu smsowym. Trwa ono do 7 kwietnia.

Asi gratulujmy nominacji!

A wszystkich chętnych do wysłania smsa zachęcamy do oddania głosu. Na Joannę Wowrzeczkę głosujemy wysyłając sms o treści DZCIE.9 na numer 72355 (koszt 2.46 zł z VAT).

Joanna Wowrzeczka (1972) – malarka (dr od 2008) i socjolożka (dr od 2004). Współzałożycielka Galerii „Szara” w Cieszynie. Zajmuje się badaniem pola sztuki w Polsce oraz problemem zdominowanych, a także wyprowadzaniem studentów z murów uniwersytetu w tzw. siną dal. Redaktorka działu sztuka w magazynie „Opcje”. Szefowa Świetlicy Krytyki Politycznej „Na Granicy” w Cieszynie. Mama polityczna.

__
Przeczytany do końca tekst jest bezcenny. Ale nie powstaje za darmo. Niezależność Krytyki Politycznej jest możliwa tylko dzięki stałej hojności osób takich jak Ty. Potrzebujemy Twojej energii. Wesprzyj nas teraz.

Zamknij