Miasto

V Tydzień Weganizmu

Cała Polska- akcje uliczne, pokazy i konkursy wegańskiego gotowania, wykłady i prezentacje o weganizmie i prawach zwierząt, pokazy filmów, treningi i koncerty.

V Tydzień Weganizmu, odbywa się w dniach 13-20 kwietnia.

Rozpoczynie go niezwykła akcja na Placu Zamkowym w Warszawie. Kilkadziesiąt osób w milczeniu trzymających portrety zwierząt wykorzystywanych i krzywdzonych przez człowieka. Do poprzednich edycji akcji, która miała miejsce w kilku miastach Polski, dołączyły setki wrażliwych ludzi. Wzruszający moment, podczas którego przypominamy, że zwierzęta nie są rzeczami.


Program Tygodnia Weganizmu

Tegoroczny Tydzień to akcje uliczne, pokazy i konkursy wegańskiego gotowania, wykłady i prezentacje o weganizmie i prawach zwierząt, pokazy filmów, treningi i koncerty. Weganizm staje się coraz popularniejszym wyborem nie tylko w Polsce. Mówi się o nim coraz więcej i coraz przychylniej, wskazując na jego walory ekologiczne i zdrowotne. Przede wszystkim jest jednak wyrazem coraz większego zainteresowania losem zwierząt.

Oficjalna strona Tygodnia Weganizmu

Tekst: materiały prasowe

Krytyka Polityczna objęła festiwal matronatem.

__
Przeczytany do końca tekst jest bezcenny. Ale nie powstaje za darmo. Niezależność Krytyki Politycznej jest możliwa tylko dzięki stałej hojności osób takich jak Ty. Potrzebujemy Twojej energii. Wesprzyj nas teraz.

Zamknij