Miasto

Szturm na szkoły: W prawo zwrot!

Czy polska młodzież staje się coraz bardziej konserwatywna? Spotkanie z prof. Barbarą Fatygą i dr. Michałem Łuczewskim.

Szturm na Szkoły oraz Komisja Kultury Samorządu Studentów IS UW mają przyjemność zaprosić na pierwsze spotkanie z cyklu Debat Wiosennych na Karowej.

Nasi goście, prof. Barbara Fatyga (ISNS UW) oraz dr Michał Łuczewski (IS UW), omawiać będą tezę o wzroście nastrojów konserwatywnych wśród polskiej młodzieży i związanymi z tym konsekwencjami. Czy jesteśmy świadkami konserwatywnej rewolucji?

9 marca, godz. 18.15, Instytut Socjologii UW, Karowa 18, sala nr 18;

Barbara Fatyga – kulturoznawca, socjolog, antropolog, znawca polskiej młodzieży i współczesnej kultury. Kierownik Zakładu Metod Badania Kultury i Ośrodka Badań Młodzieży w Instytucie Stosowanych Nauk Społecznych UW

Michał Łuczewski – socjolog zajmujący się naukowo kwestią wsi i narodu. Adiunkt w Zakładzie Metodologii Badań Społecznych Instytutu Socjologii UW, kierownik Instytutu Badawczo-Naukowego Centrum Myśli Jana Pawła II, członek redakcji magazynu „44 / Czterdzieści i Cztery”

Szturm na szkoły facebook

__
Przeczytany do końca tekst jest bezcenny. Ale nie powstaje za darmo. Niezależność Krytyki Politycznej jest możliwa tylko dzięki stałej hojności osób takich jak Ty. Potrzebujemy Twojej energii. Wesprzyj nas teraz.

Zamknij