Miasto

Szturm na szkoły: Konfrontacja z teatrem

W stołecznym LO im. Witkiewicza "Szturm na szkoły" rozmawia z Jarosławem Gajewskim o teatrze zaangażowanym.

Serdecznie zapraszamy na spotkanie z aktorem Jarosławem Gajewskim, w czasie którego chcemy porozmawiać o tym jaka jest rola teatru w dzisiejszym świecie, o stosunkach i hierarchii między aktorem a reżyserem, o wadze warsztatu, a także o tym, czy istnieje jeszcze teatr zaangażowany? Spotkanie odbędzie się w ramach Scenicznego Otwartego Festiwalu Artystycznego (SOFA) w Witkacym. Wpadnijcie posiedzieć na Sofie w doborowym towarzystwie!

5 kwietnia, piątek, 16.30, LO im. Witkiewicza, ul. Elbląska 51

Jarosław Gajewski – aktor filmowy i teatralny, były prorektor Akademii Teatralnej, aktualnie dyrektor artystyczny i wicedyrektor naczelny Teatru Polskiego. W ubiegłych latach występował na deskach teatrów takich jak Dramatyczny czy Narodowy. Współpracował z najwybitniejszymi postaciami polskiej sceny – od Tadeusza Łomnickiego i Kazimierza Dejmka po Piotra Cieplaka i Krystiana Lupę.


__
Przeczytany do końca tekst jest bezcenny. Ale nie powstaje za darmo. Niezależność Krytyki Politycznej jest możliwa tylko dzięki stałej hojności osób takich jak Ty. Potrzebujemy Twojej energii. Wesprzyj nas teraz.

Zamknij