Miasto

Spotkanie wokół książki Wojciecha Kłosowskiego „Nauczyciel Sztuki”

Spotkanie z autorem poprowadzi Agnieszka Muras.

„Żywa wyobraźnia podpowiada, że świat wokół nas w każdej chwili może wybrać jedną z tysiąca dróg, że mógł też wybrać jakąś inną trajektorię w dowolnym punkcie przeszłości. I że ci, co żyliby w owym alternatywnym świecie, uważaliby go przecież za jedyny możliwy.”

Zapraszamy na rozmowę o fascynującej książce Nauczyciel sztuki z jej autorem Wojciechem Kłosowskim; prowadzenie: Agnieszka Muras.

czwartek, 25 kwietnia, godz. 17.00, Księgarnia/Czytelnia „Na Granicy”, ul. Zamkowa 1, Cieszyn

Podczas spotkania będzie można nabyć książkę po promocyjnej cenie.

Wstęp WOLNY!

O książce:

„Nauczyciel Sztuki to krwista i przewrotna powieść płaszcza i szpady, ale także coś więcej. To spotkanie z prawdziwym mistrzem – takim, o jakiego spotkaniu marzymy przez całe życie. To wciągający labirynt przygód i intryg, w których szermuje się nie tylko mieczem, szablą i trucizną, ale także myślą. Zobacz, jak okrutny fanatyzm walczy z mądrością, miłością, tolerancją – i odkryj, co z tym wszystkim wspólnego mają koty.”
T. Piątek (pisarz)  

„Optymistyczna, porywająca, wciągająca opowieść o miłości, odpowiedzialności i złożoności relacji międzyludzkich (…). Gdybym przeczytała ją w wieku kilkunastu lat moje życie pewnie byłoby łatwiejsze.”
J. Erbel (socjolożka)

Wojciech Kłosowski (1959) Nauczycielem Sztuki debiutuje jako powieściopisarz, sprawiając zapewne niespodziankę tym wszystkim, którzy znają go od lat jako eksperta samorządowego – specjalistę od lokalnych strategii, czy jako wykładowcę zarządzania kulturą i problemów rewitalizacji miast. W Cieszynie ekspert I Kongresu Kultury i Komunikacji.

__
Przeczytany do końca tekst jest bezcenny. Ale nie powstaje za darmo. Niezależność Krytyki Politycznej jest możliwa tylko dzięki stałej hojności osób takich jak Ty. Potrzebujemy Twojej energii. Wesprzyj nas teraz.

Zamknij