Miasto

Spotkanie Sylwii Chutnik z Dyskusyjnymi Klubami Książki

Spotkanie poprowadzi Magda Majewska z Krytyki Politycznej, współtwórczyni Warszawa Czyta.

12 maja, niedziela, godz. 17.00, państwomiasto, ul. Andersa 29, Warszawa

W Warszawie działa kilkanaście Dyskusyjnych Klubów Książki przy bibliotekach publicznych, właśnie powstają nowe – na Żoliborzu i Mokotowie. Funkcjonują też kluby przy innych instytucjach, jak Bukklub w Galerii Kordegarda czy Dyskusyjny Klub Czytelniczy Krytyki Politycznej (oba biorą udział w naszej akcji). Są wreszcie kluby prywatne – grupy przyjacielskie, które spotykają się, żeby podyskutować o przeczytanych książkach.

Wszystkie te kluby – z Warszawy i okolic – zapraszamy na spotkanie z bohaterką pierwszej edycji akcji WARSZAWA CZYTA Sylwią Chutnik. Będzie to wyjątkowa okazja, żeby zapytać ją o Cwaniary i inne książki, stosunek do Warszawy, plany twórcze i codzienną działalność społeczną.

Spotkanie poprowadzi Magda Majewska (Warszawa Czyta, Krytyka Polityczna)

Po spotkaniu zapraszamy na WIELKI FINAŁ AKCJI WARSZAWA CZYTA: Niedzielną Cwaniacką Akcję, czyli efekt warsztatów Intuicja/Akcja prowadzonych przez Jakuba Snochowskiego, oraz Cwaniackie Karaoke – warszawskie piosenki na finał akcji.

Wstep wolny.

organizator: Warszawa Czyta

__
Przeczytany do końca tekst jest bezcenny. Ale nie powstaje za darmo. Niezależność Krytyki Politycznej jest możliwa tylko dzięki stałej hojności osób takich jak Ty. Potrzebujemy Twojej energii. Wesprzyj nas teraz.

Zamknij