Miasto

Premiera książki Wojtka Kłosowskiego „Nauczyciel sztuki”

Goście: Wojciech Kłosowski, Kinga Dunin, Tomasz Piątek. Prowadzenie: Marta Konarzewska.

Zapraszamy na premierę niezwykłej książki Wojciecha Kłosowskiego Nauczyciel sztuki. Udział wezmą: Wojciech Kłosowski, Kinga Dunin, Tomasz Piątek; prowadzenie: Marta Konarzewska.

18 kwietnia, czwartek, godz.19.00, Foksal 16, II p., 00-372 Warszawa

Nauczyciel sztuki to krwista i przewrotna powieść płaszcza i szpady, ale także coś więcej. To spotkanie z prawdziwym mistrzem – takim, o jakiego spotkaniu marzymy przez całe życie. To wciągający labirynt przygód i intryg, w których szermuje się nie tylko mieczem, szablą i trucizną, ale także myślą. Zobacz, jak okrutny fanatyzm walczy z mądrością, miłością, tolerancją – i odkryj, co z tym wszystkim wspólnego mają koty.

Strona książki na Facebooku

Wojciech Kłosowski (1959) Nauczycielem Sztuki debiutuje jako powieściopisarz, sprawiając zapewne niespodziankę tym wszystkim, którzy znają go od lat jako eksperta samorządowego – specjalistę od lokalnych strategii, czy jako wykładowcę zarządzania kulturą i problemów rewitalizacji miast. „Pięćdziesiąt trzy lata, to dobry wiek na napisanie powieści – mówi autor. – Jest już o czym pisać i jest jeszcze dla kogo”.

Zamów książkę

__
Przeczytany do końca tekst jest bezcenny. Ale nie powstaje za darmo. Niezależność Krytyki Politycznej jest możliwa tylko dzięki stałej hojności osób takich jak Ty. Potrzebujemy Twojej energii. Wesprzyj nas teraz.

Zamknij