Miasto

Pomóż dzieciom spędzić wakacje z O!Świetlicą

Środki otrzymane w konkursie na wakacje są niewystarczające. Wesprzyj finansowo zaplanowane atrakcje. Otrzymasz niespodzianki!

Darowizny na ten cel przekazywać można do 15 lipca 2014 r.

W tym roku środki, które O!Świetlica Krytyki Politycznej otrzymała na letnie wakacje w konkursie grantowym organizowanym przez burmistrza miasta Cieszyna, są niewystarczające, żeby zapewnić dzieciom to, czego chcemy. Zaplanowałyśmy dwudniową wycieczkę do Ustronia, codzienne zajęcia artystyczno-edukacyjne (zamierzamy na nich wykonać m.in. animacje do naszego słuchowiska o ulicy Głębokiej, instrukcje wideo do Cieszyńskich gier i zabaw) oraz codzienny posiłek dla każdego dziecka.

Wakacje to czas, kiedy dzieci mają szanse na rozwojowy skok. Wiemy o tym, dlatego od pięciu lat organizujemy specjalne letnie warsztaty dla grupy dzieci z Cieszyna. Oczywiście pracujemy też z nimi przez cały rok szkolny na zajęciach artystyczno-edukacyjnych i korepetycjach.

Stworzyliśmy m.in. mapę Cieszyna widzianego oczami dzieci, dwie książeczki (Bieda. Przewodnik dla dzieci i Współpraca. Przewodnik dla dzieci) czy słuchowisko o ulicy Głębokiej.

Mamy zasadę, że nie pobieramy od rodziców opłat za opiekę nad dziećmi oraz udział w naszym autorskim programie. Uważamy, że edukacja powinna być bezpłatna i już!

Czego potrzebujemy? Wsparcia finansowego od osób, które chcą, żeby udało nam się zorganizować dzieciakom z Cieszyna niezapomniane wakacje! Liczy się każda kwota!

Darczyńcom gwarantujemy rekompensatę w postaci niespodzianek, które wyślemy pocztą.

Jak można nam pomóc?
Wystarczy dokonać wpłaty pod tytułem „Darowizna – wakacje dla dzieci” na konto:
Stowarzyszenie im. Stanisława Brzozowskiego
ul. Foksal 16, II p., 00-372 Warszawa
DNB Bank Polska SA
74 1370 1037 0000 1706 4446 9316

Dowiedz się, co robimy przez cały rok:
nasz profil na facebooku
nasza zakładka na stronie KP 
nasze filmy

__
Przeczytany do końca tekst jest bezcenny. Ale nie powstaje za darmo. Niezależność Krytyki Politycznej jest możliwa tylko dzięki stałej hojności osób takich jak Ty. Potrzebujemy Twojej energii. Wesprzyj nas teraz.

Zamknij