Miasto

Pomóż dzieciom spędzić wakacje z O!Świetlicą

Środki otrzymane w konkursie na wakacje są niewystarczające. Wesprzyj finansowo zaplanowane atrakcje. Otrzymasz niespodzianki!

Darowizny na ten cel przekazywać można do 15 lipca 2014 r.

W tym roku środki, które O!Świetlica Krytyki Politycznej otrzymała na letnie wakacje w konkursie grantowym organizowanym przez burmistrza miasta Cieszyna, są niewystarczające, żeby zapewnić dzieciom to, czego chcemy. Zaplanowałyśmy dwudniową wycieczkę do Ustronia, codzienne zajęcia artystyczno-edukacyjne (zamierzamy na nich wykonać m.in. animacje do naszego słuchowiska o ulicy Głębokiej, instrukcje wideo do Cieszyńskich gier i zabaw) oraz codzienny posiłek dla każdego dziecka.

Wakacje to czas, kiedy dzieci mają szanse na rozwojowy skok. Wiemy o tym, dlatego od pięciu lat organizujemy specjalne letnie warsztaty dla grupy dzieci z Cieszyna. Oczywiście pracujemy też z nimi przez cały rok szkolny na zajęciach artystyczno-edukacyjnych i korepetycjach.

Stworzyliśmy m.in. mapę Cieszyna widzianego oczami dzieci, dwie książeczki (Bieda. Przewodnik dla dzieci i Współpraca. Przewodnik dla dzieci) czy słuchowisko o ulicy Głębokiej.

Mamy zasadę, że nie pobieramy od rodziców opłat za opiekę nad dziećmi oraz udział w naszym autorskim programie. Uważamy, że edukacja powinna być bezpłatna i już!

Czego potrzebujemy? Wsparcia finansowego od osób, które chcą, żeby udało nam się zorganizować dzieciakom z Cieszyna niezapomniane wakacje! Liczy się każda kwota!

Darczyńcom gwarantujemy rekompensatę w postaci niespodzianek, które wyślemy pocztą.

Jak można nam pomóc?
Wystarczy dokonać wpłaty pod tytułem „Darowizna – wakacje dla dzieci” na konto:
Stowarzyszenie im. Stanisława Brzozowskiego
ul. Foksal 16, II p., 00-372 Warszawa
DNB Bank Polska SA
74 1370 1037 0000 1706 4446 9316

Dowiedz się, co robimy przez cały rok:
nasz profil na facebooku
nasza zakładka na stronie KP 
nasze filmy

__
Ten artykuł nie powstałby, gdyby nie wsparcie naszych darczyńców. Dołącz do nich i pomóż nam publikować więcej tekstów, które lubisz czytać

Zamknij