Miasto

Nocne rolkowanie nad Olzą – happening

Rozpocznijmy lato w Polsce i Czechach tak samo! / Užijme si spolu první letní den!

21 czerwca, piątek, godz. 21.00, Deptak spacerowy w Czeskim Cieszynie (przy moście sportowym)/ Promenáda v Českém Těšíně (okolí sportovního mostu)

Na wydarzenie zaproszeni są wszyscy, którzy na rowerze, rolkach, hulajnodze, deskorolce, wrotkach itp. zechcą powitać lato. Osoby mniej mobilne zachęcane sa do korzystania z zieleńca. „Można wziąć ze sobą koc, piłki, paletki do badmintona. W celach zachowania bezpieczeństwa prosimy o zaopatrzenie się w kaski, odblaski, światełka, lampki etc. – piszą organizatorzy.

„Z inicjatywą przyszedł do nas były strażnik Straży Granicznej. Zaproponował, aby zorganizować w Cieszynie takie właśnie powitanie lata – mówi Agnieszka Muras z cieszyńskiej Krytyki Politycznej. Inicjatywa ciekawa, dlatego wiele osób już podchwyciło temat. Impreza nie ma organizatorów, to inicjatywa oddolna, chcemy się po prostu spotkać, dobrze i aktywnie spędzić czas” – dodaje Muras w rozmowie z ox.pl.

Akcja jest inicjatywą oddolną. Krytyka Polityczna ją poleca!

__
Przeczytany do końca tekst jest bezcenny. Ale nie powstaje za darmo. Niezależność Krytyki Politycznej jest możliwa tylko dzięki stałej hojności osób takich jak Ty. Potrzebujemy Twojej energii. Wesprzyj nas teraz.

Zamknij