Miasto

Letnia czytelnia

Przenosimy na lato czytelnie z budynków do przestrzeni miejskiej. Obok Bunkra Sztuki czekają książki z Wydawnictwa Krytyki Politycznej i leżaki. W dniach 2-9 września od 15:00 do 18:00.


Przenosimy na lato czytelnie z budynków do przestrzeni miejskiej. Ustawiamy leżaki, kładziemy koce na trawie i zapraszamy do wspólnego czytania. Czekają na Was książki z Wydawnictwa Krytyki Politycznej. Zapomnieliście książki wychodząc na spacer na Planty? Wstąpcie do letniej czytelni i wypożyczcie coś do poczytania. Czytelnia będzie działała codziennie między 15.00 a 18.00 – obok Bunkra Sztuki.

Letnie czytelnie w Białymstoku, Cieszynie, Gdyni, Krakowie, Łodzi i Toruniu powstały w ramach projektu „Park książki”, realizowanego przez Stowarzyszenie im. Stanisława Brzozowskiego przy wsparciu Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego. W Krakowie letnia czytelnia KP jest częścią projektu „Zbiornik Kultury”.

__
Przeczytany do końca tekst jest bezcenny. Ale nie powstaje za darmo. Niezależność Krytyki Politycznej jest możliwa tylko dzięki stałej hojności osób takich jak Ty. Potrzebujemy Twojej energii. Wesprzyj nas teraz.

Zamknij