Miasto

Krytyka Polityczna zmienia adres!

Od najbliższego poniedziałku, 26 marca 2018, jesteśmy już w nowej siedzibie!

Stowarzyszenie im. Stanisława Brzozowskiego, działające pod szyldem Krytyki Politycznej, zmienia adres swojej siedziby z dotychczasowego (ul. Foksal 16, II p., 00-372 Warszawa) na ul. Jasna 10 lok. 3, 00-013 Warszawa.

Przeprowadzamy się na ul. Jasną 10 lok 3. w Warszawie

Z życia KP. Przeprowadzamy się na Jasną 10 lok 3. W tych mrocznych czasach wspierajcie jasną stronę mocy! www.krytykapolityczna.pl/donate

Opublikowany przez Krytyka Polityczna 28 marca 2018

Z dotychczasowego lokalu przenosimy biura wszystkich instytucji Krytyki Politycznej, prowadzone przez Stowarzyszenie: redakcje magazynów internetowych KrytykaPolityczna.pl i PoliticalCritique.org, Wydawnictwo Krytyki Politycznej, Instytut Studiów Zaawansowanych, działy projektów, administracji i finansów oraz współpracy międzynarodowej sieci ekspertek i aktywistów.

Krytyka Polityczna to jedna z największych sieci lewicowych w regionie Europy Środkowo-Wschodniej. Pierwszy numer pisma „Krytyka Polityczna” ukazał się w 2002 roku i szybko stało się ważnym punktem odniesienia dla środowiska łączącego młodych naukowców, działaczy społecznych, publicystki, ale także pisarzy i pisarki, krytyków literatury i sztuki, filmoznawczynie i artystów. W 2005 roku zarejestrowane zostało Stowarzyszenie im. Stanisława Brzozowskiego i rozwijane kolejne instytucje: sieć ekspertek i aktywistów w Polsce i za granicą, wydawnictwo, gazeta internetowa i magazyn wydawany w języku angielskim, świetlice kulturalno-społeczne w Gdańsku, Cieszynie i Warszawie, ośrodek badawczo-akademicki Instytut Studiów Zaawansowanych.

Warszawska księgarnia na Foksal nieczynna!

Od kwietnia zapraszamy do nowej księgarni – Jasna 10 lokal 3.

Do zobaczenia na Jasnej!

 

Komentarze

System komentarzy niedostępny w trybie prywatnym przeglądarki.