Miasto

Konsultacje społeczne: przedszkola

Czy to prawda, że dzieci spoza Cieszyna są wykluczane podczas rekrutacji? Jakie są szanse na równy dostęp do przedszkola? Na te i inne pytania odpowiedzą Radni Cieszyna.

Czy to prawda, że dzieci spoza miasta są wykluczane podczas rekrutacji? Czy w Cieszynie nie ma szansy na równy dostęp do przedszkola? Czy kierowanie się wskaźnikami demograficznymi to jedyna metoda na politykę prorodzinną?

Świetlica Krytyki Politycznej „Na Granicy” w Cieszynie zaprasza na kolejne spotkanie dotyczące edukacji pt. Z radnymi o przedszkolach. Tym razem będą to konsultacje społeczne dotyczące brakujących miejsc dla dzieci w cieszyńskich przedszkolach publicznych na rok 2012/2013. 

29 czerwca, w piątek, o godz. 18.00 w siedzibie Świetlicy (ul. Zamkowa 1, Cieszyn) możemy wspólnie z Radnymi Miasta Cieszyna poszukać odpowiedzi na powyższe pytania jak i te, które sami uczestnicy konsultacji postawią. Porozmawiamy także na temat rozwoju edukacji w mieście, dowiemy się, w jaki sposób radni reprezentują mieszkańców dotkniętych problemem braku miejsc w przedszkolach.

__
Ten artykuł nie powstałby, gdyby nie wsparcie naszych darczyńców. Dołącz do nich i pomóż nam publikować więcej tekstów, które lubisz czytać

Zamknij