Miasto

Konsultacje społeczne: przedszkola

Czy to prawda, że dzieci spoza Cieszyna są wykluczane podczas rekrutacji? Jakie są szanse na równy dostęp do przedszkola? Na te i inne pytania odpowiedzą Radni Cieszyna.

Czy to prawda, że dzieci spoza miasta są wykluczane podczas rekrutacji? Czy w Cieszynie nie ma szansy na równy dostęp do przedszkola? Czy kierowanie się wskaźnikami demograficznymi to jedyna metoda na politykę prorodzinną?

Świetlica Krytyki Politycznej „Na Granicy” w Cieszynie zaprasza na kolejne spotkanie dotyczące edukacji pt. Z radnymi o przedszkolach. Tym razem będą to konsultacje społeczne dotyczące brakujących miejsc dla dzieci w cieszyńskich przedszkolach publicznych na rok 2012/2013. 

29 czerwca, w piątek, o godz. 18.00 w siedzibie Świetlicy (ul. Zamkowa 1, Cieszyn) możemy wspólnie z Radnymi Miasta Cieszyna poszukać odpowiedzi na powyższe pytania jak i te, które sami uczestnicy konsultacji postawią. Porozmawiamy także na temat rozwoju edukacji w mieście, dowiemy się, w jaki sposób radni reprezentują mieszkańców dotkniętych problemem braku miejsc w przedszkolach.

__
Przeczytany do końca tekst jest bezcenny. Ale nie powstaje za darmo. Niezależność Krytyki Politycznej jest możliwa tylko dzięki stałej hojności osób takich jak Ty. Potrzebujemy Twojej energii. Wesprzyj nas teraz.

Zamknij