Miasto

II Benefit na warszawską Manifę 2016

Zagrają: Pochwalone, Dog Whistle, DJ Foka (Małgorzata Halber) z kolektywu Badbitches, Kaka Demona.

20 lutego, godz. 21.30, Cafe Kulturalna, Plac Defilad 1, PKiN, Warszawa

Wstęp – jako datek na organizację warszawskiej Manify 2016 (6 marca!) – 15 PLN. To sugerowana kwota za wejście, można płacić więcej! W przypadku trudnej sytuacji finansowej (niemożności opłacenia wstępu) prosimy o kontakt. Nie chcemy żadnej osoby wykluczać z udziału w imprezie!

Jeśli chcecie, możecie czekać na nas w kawiarni już od 12:00. Gry, zabawy, hulanki i swawole zaczniemy o 21:30.

Podczas wieczoru również: akcja cegiełkowa FARCIARA (kup cegiełkę i sprawdź, jaką niespodziankę dostaniesz w nagrodę) , GADŻETY (jeszcze więcej toreb m.in z grafikami Marty Frej, w różnych modelach, z suwakami, paskami, bajerami ; manifowe plecaczki; okolicznościowe tatuaże!), ZBIÓRKA kosmetyków itp. dla uchodźczyń (przekażemy je Fundacji Ocalenie), GIFY DLA MANIFY (w budce robisz sobie kilka zdjęć, ze zdjęć powstaje gif, który od razu trafia na fejsa – dzięki uprzejmości FOTKI Z BUDKI)

***

Zagrają:

pochwalone

Projekt wykorzystujący teksty funkcjonujące w tradycji ludowej i poezję tworzoną przez współczesne poetki polskie. O tym, co kobiet dotyczy i co je dotyka. Wspólnota doświadczeń, bunt przez pokolenia, moce, niemoce, zabawa i smutek. Nowe sensy na przecięciach. Różnorodnie muzycznie: czadowo i lirycznie, szybko i transowo, wrzaskliwie i melodyjnie. http://pochwalone.bandcamp.com/

***

Dog Whistle

Jesteśmy specjalistkami od dwuminutowych piosenek granych na dwóch chwytach. Zaczynałyśmy w sypialni, w estetyce amerykańskiego lo-fi z lat 80., ale potem część setu zaczęłyśmy śpiewać po persku. Wykonujemy przeboje własne oraz między innymi hity irańskiego króla disco Arasha i dawne ludowe piosenki z prowincji Fars. Ostatnio poważnie rozważamy rozbudowanie techniki grania o trzeci chwyt. http://wearedogwhistle.com/

***

DJ FOKA

Małgorzata Halber, czyli połowa najpopularniejszego dziewczyńskiego kolektywu didżejskiego w mieście, rezydentek Cafe Kulturalna – Badbitches. Dużo basu.

***

Ka Ka Demona

= artysta estradowy + agencja eventowo reklamowa + jutube + disco + party + płynne przejścia.

***

Krytyka Polityczna jest matronką benefitu i Manify 2016.

__
Przeczytany do końca tekst jest bezcenny. Ale nie powstaje za darmo. Niezależność Krytyki Politycznej jest możliwa tylko dzięki stałej hojności osób takich jak Ty. Potrzebujemy Twojej energii. Wesprzyj nas teraz.

Zamknij