Miasto

Gra o Cieszyn | Julita Wójcik

Warsztaty z tworzenia gry o mieście poprowadzi Julita Wójcik.

Przyjdź, stwórz zasady gry i zagraj z innymi.

Otwarte warsztaty dla młodzieży i dorosłych, podczas których odkrywać będziemy śródmieście Cieszyna z nowej perspektywy. Celem działania z artystką jest stworzenie gry planszowej, która rozgrywa się na planie miasta Cieszyna z podziałem na parcele będące polami gry tj.: poszczególne sklepy, punkty usługowe, urząd miasta, poczta, dworzec autobusowy itd. Uczestnicy warsztatów stworzą swoje zasady gry.

22 września, czwartek, godz.17.00 – 20.00 w Świetlicy Krytyki Politycznej „Na Granicy” (byłe przejście graniczne), ul.Zamkowa 1, Cieszyn.

Punktem kulminacyjnym będzie przeprowadzenie rozgrywki 23 września (piątek) w Świetlicy Krytyki Politycznej „Na Granicy”.

Julita Wójcikartystka, performerka, w swoich działaniach artystycznych czę­sto odno­si się do codzien­nych czyn­no­ści, które nie koja­rzą się bez­po­śred­nio ze sztuką.


Działanie sfinansowane ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach projektu „Włącz kulturę!”

__
Przeczytany do końca tekst jest bezcenny. Ale nie powstaje za darmo. Niezależność Krytyki Politycznej jest możliwa tylko dzięki stałej hojności osób takich jak Ty. Potrzebujemy Twojej energii. Wesprzyj nas teraz.

Zamknij