Miasto

Dzieci z O!Świetlicy jadą na kolonie!

Dzięki wsparciu finansowemu darczyńców dzieci z O!Świetlicy wyjadą na 7 dni w góry.

Z Państwa darowizn, które otrzymujemy od 2014 roku udało nam się zorganizować kilka wycieczek oraz ubiegłoroczne wakacje nad morzem.
Wyślij O!Świetlicę na wakacje!

W tym roku wymarzyliśmy sobie wyjazd w Beskidy. Góry położone niedaleko Cieszyna, ale bardzo istotne ze względu na aktywności, które chcemy podjąć podczas wakacji 2016.

W terminie od 13 do 19 lipca będziemy przebywać w Schronisku PTTK Przysłop Pod Baranią Górą.

Z funduszy otrzymanych od Państwa opłacimy noclegi, wyżywienie oraz ubezpieczenie i bilety wstępu do miejsc kultury.

Nasz wyjazd będzie miał charakter wyprawy etnograficzno-krajoznawczej. Będziemy poznawać górskie legendy oraz interesujące postacie związane z Istebną, Wisłą i ich okolicą. Odwiedzimy Izbę Pamięci Jerzego Kukuczki, pracownię muzyka Zbigniewa Wałacha, pasterski sałasz oraz styk trzech granic Polski, Czech i Słowacji. Wejdziemy na szczyt Baraniej Góry, a wśród mieszkańców Istebnej będziemy szukać śladów pamięci po nieżyjącym już Jurze Hajtku lokalnym powsinodze, którego chcemy uczynić bohaterem naszego kolejnego projektu teatralnego Teatr w ruchu, do którego przygotowania rozpoczniemy już w Beskidach.

Teatr w ruchu. Projekt – wędrówka

Serdecznie dziękujemy za wsparcie – zarówno od osób regularnie wpłacających nam darowizny jak i tych, którzy zrobili to jednorazowo w roku 2015 lub 2016.

Szczególne podziękowania kierujemy do Pani Ani i Agnieszki, które z okazji swoich 40. urodzin postanowiły zrobić prezent właśnie nam, przekazując darowiznę zebraną wśród znajomych i przyjaciół!

——————————————————————————————————–

Można nas wspierać przez cały rok. Na przykład za pomocą darowizn wpłacanych na nasze konto:

Stowarzyszenie im. Stanisława Brzozowskiego
Bank DnB NORD Polska S.A.
nr konta 74 1370 1037 0000 1706 4446 9316
Tytuł przelewu: „Darowizna na wakacje O!Świetlicy”

Dziękujemy!

__
Przeczytany do końca tekst jest bezcenny. Ale nie powstaje za darmo. Niezależność Krytyki Politycznej jest możliwa tylko dzięki stałej hojności osób takich jak Ty. Potrzebujemy Twojej energii. Wesprzyj nas teraz.

Zamknij