Miasto

Cieszyn, lipiec-sierpień: Letnia czytelnia

W wakacje zapraszamy do Letniej czytelni Krytyki Politycznej. W Cieszynie znajdziecie nas przed przed Świetlicą KP Na Granicy, ul. Zamkowa 1.

W wakacje zapraszamy do Letniej czytelni Krytyki Politycznej. W Cieszynie znajdziecie nas przed przed Świetlicą KP Na Granicy, ul. Zamkowa 1

Czytelnia otwarta soboty (16.0020.00) oraz niedziele (12.0016.00

Przenosimy na lato czytelnie z budynków do przestrzeni miejskiej. Ustawiamy leżaki, kładziemy koce na trawie i zapraszamy do wspólnego czytania. W letniej czytelni czekają książki i gazety, literatura i dobra publicystyka, warsztaty dla dzieci i dorosłych oraz przygotowany specjalnie na tę okazję „Kurier kultura” o książkach. Zapomnieliście książki wychodząc na spacer do parku, wstąpcie do letniej czytelni i wypożyczcie coś do poczytania. Nie zdążycie przeczytać wszystkich książek w lato, po zamknięciu letnich czytelni książki w nich zgromadzone znajdziecie w bibliotece miejskiej.

Latem znajdziecie nas także w innym miastach w Polsce:

Białystok – Park Stary im. Księcia Józefa Poniatowskiego
Toruń – na placu Rapackiego, obok fontanny Cosmopolis.
Gdynia – plaża obok kawiarni F.Minga (początek Bulwaru Nadmorskiego)
Łódź – plac Wolności
Katowice – podczas Off Festivalu 3-5 sieprnia

Projekt „Park książki” realizowany jest przez Stowarzyszenie im. Stanisława Brzozowskiego przy wsparciu Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

__
Przeczytany do końca tekst jest bezcenny. Ale nie powstaje za darmo. Niezależność Krytyki Politycznej jest możliwa tylko dzięki stałej hojności osób takich jak Ty. Potrzebujemy Twojej energii. Wesprzyj nas teraz.

Zamknij